Hauppauge DVB-T2 karta se neprobudí spolu s compem

Zdar, zápas se sledováním Tv přes kartu pokračuje.
Zde jde o to, že karta funguje skvěle, ale do usnutí PC.
Lspci je v obou případech shodné, dmesg-y před a po usnutí/probuzení vykazují změny; zejména huláká, že je třeba tvrdý restart, a to IMHO proto, že Firmware není v cajku (hláška o kousek výš ve výpisu). Dal jsem si tu práci, z konsole je převedl do LibreOffice (aby byly vidět zvýrazněné hlášky - těm jsem navíc zvětšil písmo). Ale *.odt sem nenahraju, byť mají všechny tři dohromady asi 50kB (jen obrázek - a převádět to nehodlám). Služba FPaste degaduje ty mé změny na prostý text => nepřehledné. Nápovědu pro fórum marně hledám (je jen v angličtině?), poraďte, pls, jak postnout ty tři soubory. Třeba někoho po sčíhnutí napadne, co s tím. Slibuju na pupík, že svůj DVB-T2 zápas pak sepíšu (pokud můj gerontí mozek vše uchová) pro ostatní.

Zde


jsou ve formátu *.odt výpisy lspci (beze změn) a dmesg po restartu a dmesg po uspání&probuzení. Nic lepšího mě nenapadlo.
V druhém uvedeném je vidět, že je s kartou problém a že je třeba tvrdý restart. To ale není úplně uživatelsky komfortní. Soubor má heslo mojefedora

Kdyby si pouzil prikaz diff, nebyly by potreba kouzla s .odt a informace by se vesla na par radku a jeji zpracovani by nas vsechny stalo desetinu casu.

Zkusil si reloadnout moduly pro TV kartu po probuzeni?

No, tehdy mi kamarád fedorák udělal skriptík:
#!/bin/bash

#echo “Sleep” > /sleep.log

modprobe -r cx23885
modprobe cx23885
a upasoval ho do jakéhosi podadresáře jménem …/sleep což fungovalo.
Teď jsem ale pořídil novější comp a na něm už to při “uspání” nefunguje. Jen po “hibernaci”, což si člověk musí holt chvíli počkat.
Se uvidí - třeba po pár aktualizacích zas zafunguje.