zásuvný modul - nekonečný příběh

Prosím vás všechny - co všechno mám ještě nainstalovat? Tohle se opakuje po každém upgrade, hodiny trávím gůůglením a prohledáváním repozitářů. Vždycky chybí nějaký plugin a něco nejde přehrát.

obrazovka

Ale asi to bude spíše problém Firefoxu, protože ve Win10 (mám je ve virtual boxu) to také nefunguje (ve Firefoxu), ale v MSIE ano.

Myslím, že Fx úmyslně blokuje děravý flash. Ale to by měla ta hláška vypadat jinak.
Mrkni do about:plugins jestli ho má prohlížeč natažený.

Ano, je to s nejvetsi pravdepodobnosti problem s Adobe Flash. Bohuzel to resim i s jinymi uzivateli, proste Firefox zacal cilene odmitat pracovat s deravym flashem, jenze Adobe pro Linux Flash uz v podstate nevydava.

Nevim zda to je reseni, ale pridej si repozitare s Adobe Flash, nainstaluj a povol ho aby se z nej provadeli aktualizace. Stejne se bude stavat, ze se v case aktualizaci driv aktualizuje FF nez flash apod… zatim jsem na spravne reseni neprisel.

Chybí Flash Player plugin: https://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Jinak já už jsem ho ze všech svých počítačů odstranil. Flash Player je v poslední době největší bezpečnostní díra a také největší žrout energie v systému. Pokud ho potřebuješ, zvážil bych alespoň rozšíření Click-to-Play, které ho aktivuje až po kliknutí na prvek na stránce.

Jak vás tak čtu, tak se asi na celý Adobe Flash zvysoka odinstaluji.
Ale co takhle gnash? Není to řešení? (asi ne, protože mě nefunguje, otevře se černé okno, kde se točí kolečka, ale video se nepřehrává)

Gnash mi popravdě nikdy nefungoval. Teď je proti Flashi taková kampaň, že je opravdu jen otázka času, kdy jako technologie zanikne. Už i porno průmysl přechází na HTML5 a to mnozí považují za zlomový moment :smiley:

Já mám Flash zcela odinstalovaný. Stane se mi tak maximálně jednou do týdne, že narazím na stránku, která ho pořád vyžaduje. Opravdu už hodně služeb přešlo na HTML5. Pokud Flash opravdu potřebuji, tak zapnu Chrome, který mám nainstalovaný na občasné testování a který má Flash už integrovaný a sandboxovaný, takže to bezpečnostní riziko je menší. Když je to jednou do týdne, tak není problém kvůli tomu otevřít druhý prohlížeč.

Ja ho mam taky zakazny a jen na kliknuti se pousti, kdyz neni zbyti.

Nicmene vysvetlete tohle uzivatelum? Youtube jsem prepnul na HTML5, jenze treba stream a dalsi televize v HTML5 nejsou a lidi si mezi sebou stale preposilaji odkazy na nejruznejsi “zabavna” videa…