Zamrzání počítače při pokusu o restart

Zdravím, mám následující problém. Po instalaci Fedory 17 (Gnome) z LiveCD (čistá instalace) na stolní počítač, se mi vyskytl problém, že když chci počítač restartovat, zůstane mi “viset” logout obrazovka plymouthu a nic se neděje. Při pokusu o vypnutí se počítač normálně vypíná. Vzhledem k tomu, že používám dualboot, je nemožnost restartovat otravná. Děkuji

V common bugs je tato situace tusim popsana jen po ugrade, ale pokud si tam driv mel aspon grub muze to byt stejny problem - je potreba znovu nakonfigurovat a zapsat zavadec grub2.

Nejsem si jistý, jestli je to ten samý problém, o kterém se zmiňuje Covex. Tam totiž došlo ke kernel panicu, u kterého se zobrazil chybový výpis. Toto IMHO souvisí s něčím jiným, taky se mi to občas stane. Zkus se mrknout do /var/log/messages, jestli to tam těsně před vypnutím něco nezapíše.

Tak dneska se mi to stalo taky a bylo to kvůli chybě v komunikaci NetworkManageru s DBusem. Nicméně to podle mně může být kvůli hromadě příčin. Prostě tam zůstane něco viset. Někdy pomůže přepnout klávesou Esc do textového módu, kde jde vidět, kvůli čemu to visí.

Tak problem vyresen. Nejak jsem nepovazoval za dulezite rici, ze se jedna o znackovy stolni PC DELL OptiPlex 755. Nejakym zpusobem se to nekamaradi s “inteligentnim” zdrojem. Kdyz jsem v BIOSu prepl funkci co delat po zapnuti napajeni (pripojeni sitoveho kabelu) do moznosti “zapnout pocitac” tak restart zacal fungovat.