YUM FC4

Snazim se nastavit yum dle navodu uvedeneho ve FAQ, ale nedari se mi, pise mi hlasku soubor /etc/yum.repos.d/freshrpms.repo z instalace yum-fedorafaq-4-2005.07.25a koliduje se souborem z balíčku freshrpms-release-1.1-1.fc, pomuze mi nekdo prosim vyresit tento problem ? Diky

Ahoj, mozna ze kdyby jsi si stáhl kyum (grafické prostředí do yumu) bylo by to mnohem jednodušší, jinak bych tě pozval na náš portál který je otevřen od začátku letošního školního roku, **************** který brzy přejde na placenou doménu, dostali jsme dokonce i sponzorské domény od serverů pod fedorou. Zkus se zeptat i zde, zatím se nám tam povedlo skoro všechno rozuzlit. Každopádně doporučuji kyum, kde ti rozhodně grafické prostředí pomůže. CZFLUG!

Ahoj, diky za radu, problem jsem vyresil, clovek se musi porad ucit a ja jsem teprv na zacatku , stacilo odinstalovat yumem ten kolidujici balicek a vse je ok, krome kyum jsem nasel tez yumex pro graficke prostredi. Diky

Ten web je dobry, jenom nechapu, proc je zde zahvezdickovany, to si mezi sebou konkurujete ? Nebylo by efektivnejsi nejakym zpusobem tyto stranky sloucit ?