WorldOfGoo

Zdravím,
Nainstaloval jsem hru WorldOfGoo, vše korektně, knihovnu libSDL mám, jenž hra nejde spustit, v menu se objeví, ale po kliknutí se nic neděje. Tak tedy ručně, (zkoušel jsem to i jako root), to mi ale vyhodí tuto hlášku:

./WorldOfGoo: řádek 30: 3029 Neoprávněný přístup do paměti (SIGSEV)
(core dumped [obraz paměti uložen]) $BIN $@

to číslo za “řádek 30:” se mění, což asi není podstatné.

Tady je výpis z WorldOfGoo.log (je moc dlouhý tak sem dám odkaz na stažení). Ikdyž jsem v něm neobjevil myslim žádnou chybu.
Nevíte prosím Vás někdo co s tím?

http://www.ulozto.cz/5021313/worldofgoo.log

Problem je zrejme v konfliktu knihoven SDL ze hry a ze systemu.
Zkus nahradit v /opt/WorldOfGoo soubory temi z http://2dboy.com/TopSecretTransfer/linux-libs32/ pripadne aplikuj neco jako http://2dboy.com/TopSecretTransfer/linux-libs-patch.run.tar

Tak jsem dal na tvoji radu a pomohlo to, opatchoval jsem hru a WOG jede.
Ještě bych měl na tebe jeden dotaz, možná by to bylo i na založení nového tématu, ale jen krátce. Mám problémy se senzory teplot základní desky, procesoru i hdd. Ikdyž nainstaluju lm_senzors, hddtemp a použiju widgety nebo conky, vyhodí mi to error typu “no senzors are detected” i-když v pc senzory samozřejmě mám (ve windowsech fungovaly programy na měření teplot). Vevýpisu z dmidecode je uvedeno, že proc má TM (thermal extension)a jediná teplota která se mi zobrazuje je temp GPU (nVidia ovladače 195.35.x pro 8600GTS. Základní desku mám Gigabyte G31M-ES2L rev.2 http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3134#ov . Zda-li na to jsou potřebné patche pro kernel nebo ovladače tak jsem na netu nic nenašel. Jinak teploty mi nešly rozchodit v žádné linux distribuci.


už jsem na to přišel, já blbec nespustil sensors-detect, už to fachčí