Wi-Fi připojení

Zdravím vespolek,

Mám menší problém. Nainstaloval jsem si Fedoru 13. Připojení k internetu přes kabel mi funguje, ale mám problém s připojením přes Wi-Fi síť. Ta je sice zapnutá, ale v nastavení nemám možnost na wireless připojení kliknout.

Netušíte někdo, jak to opravit? Děkuji

A jakou mas wifi kartu?
Ukaz vystup prikazu: lspci

Tady je screenshot: http://i30.tinypic.com/zlfb4z.png

Proc to sem nezkopirujes jako text? Vzdyt pul toho vypisu neni videt - je tam jen Ethernetova karta, zadnou wifi tam nevidim.:frowning: Navic to vypada na NetworkManager pod KDE, se kterym moc zkusenosti nemam jak funguje.

Protože mi z příkazového řádku nejde použít funkce ctrl+c. Navíc tohle je celý výpis co mi to vyhodilo. Nevíc, proč to wi-fi kartu nenačetlo. Kontrolka mi furt hlásí, že je zapnutá.

V gnome-terminal se pouziva ctrl+shift+c(v). Muzes prosim jeste zkusit: iwlist scan? To by melo ukazat co system “vidi”.
A jeste lsmod jake mas nahrane ovladace.

Kontrolka sviti muze, ale zas az tak to uplne nic neznamena. U meho ntb se muselo napr. zmenit nastaveni jadra pri bootu pac dell ma nejakou vychytavku v HW.

Pripadne jak jsem tu nedavo psal staci kopirovat pouhym oznacenim a stisknutim prostrediho mysitka…