[vyřešeno] Vzhled některých aplikací

Mám takový zvláštní problém. Snažil jsem se pomocí tohoto[/url] skriptu nastavit vzhled Wine aplikací na motiv GTK. Nejen, že se to nepovedlo, ale navíc i některé linuxové aplikace, které dříve vypadaly normálně, teď [url=http://imgur.com/a/2GK6P]vypadají jak z 90. let. Používám motiv Adapta a i na tyto aplikace byl použit tento motiv. Nevěděl by někdo, jak to vrátit do pořádku? Používám Gnome na Waylandu.

No, je to 8 let starý skript. Za tu dobu se změnila celá řada věcí. Počítám, že to není kompatibilní s tím, jak témátka fungují dnes. Přepnutí na nějaké jiné téma a zpět v GNOME Tweak Toolu nepomůže?

Ne, bohužel to nepomohlo, ale děkuji za pomoc. Když byl výchozí motiv Adwaita, tak to vypadalo takto.

A ten skript jste pouštěl pod uživatelem nebo pod rootem? Pokud pod uživatelem, tak to přepsalo nastavení jenom pro daný účet. Pak by stačilo jen vyčistit /home, zejména adresáře jako ~/.config nebo ~/.local. Nicméně tím člověk může přijít o jiná nastavení.
Nejlepší je to vyzkoušet tak, že si člověk vytvoří nového uživatele a podívá se, jestli je vzhled rozbitý i tam.

Tak jsem přišel na to, proč to nefunguje. Chyba nebyla v tom skriptu (jen jsem si toho všiml až po jeho spuštění, bylo to ve stejný den, jako jsem se rozhodl použít motiv Adapta), ale jako obvykle mezi klávesnicí a židlí. Zjistil jsem, že se to projevuje jen u Gtk2 aplikací. Tak jsem si řekl, že zkusím nainstalovat motiv i ve virtualizované fedoře, a při zjišťování jmen balíčků jsem zjistil, že mám motiv nainstalovaný jen pro Gtk3, ale ne pro Gtk2. Po doinstalování druhého balíčku se vše vyřešilo :D. Taky se mi už Adapta ukazuje ve Vylaďovacím nástroji. Omlouvám se za zdržování.