Upgrade fora

Jak ti z vás kdo na toto fórum chodí častěji jistě zaznamenali, proběhla aktualizace fóra. Doufám, že s novým fórem nebude víc starostí než užitku a na nový vzhled, i třeba nějaké ty funkce, si rychle zvyknete.

Případné poznámky prosím sem.

Mel bych jeden dotaz. Mam forum v rss. Od urcite doby po te co kliknu na odkaz v rss me to teleportuje do fora, ale ne primo na tema na to pak musim kliknout. Je to feature nebo bug?

Jde o to od kdy. Forum jsem aktualizoval vcera, pokud to dela od vcerejska pak to muze byt tim, pokud to dela uz dyl, je to zase divne, protoze to byl pomerne zasadne update… nevim presne jak to vyzkouset. Neni to spis tim, ze ti vyprsi login, nebo tak neco?

@ slune: Co používáš za čtečku? Mě to z Thunderbirdu “teleportuje” přímo k příspěvkům.

Když už je řeč o rss - před upgradem fóra rss vypisovalo jednotlivé příspěvky, po upgradu vypíše jen první příspěvek + v závorce počet odpovědí “Upgrade fora (2 odpovědi)”. Abych tyto odpovědi mohl číst, musím přejít na web. Je možné číst všechny příspěvky skrz rss čtečku? Používám Thunderbird, rss odebírám přes adresu http://forum.fedora.cz/rss.php

@ covex: dobrá práce, předchozí forum bylo hezké, ale tohle je hezčí, optimističtější, a především asi bude mít technická vylepšení, kterým ale já nerozumím :slight_smile:

Ještě jedna drobnost. Přijde mi, že v seznamu diskusních fór (http://forum.fedora.cz/index.php) jsou tabulky příliš vysoké => tabulka s “Uživatelskými návody” už se mi celá nevejde na stránku a ani se mi to příliš nelíbí, ale to už je osobní preference :slight_smile:

V nove verzi je nova implementace rss. rss.php je pouze odkaz na feed.php, ktery umi par veci navic. Pokud pouzijes odkaz
http://forum.fedora.cz/feed.php?,type=rss,replies=true
uvidis rss i s odpovedmi. Snad to bude delat co chces.

Druha drobnost mi taky trochu vadila, je to hodne zavisle na velikosti monitoru resp. rozliseni, nicmene jsem to srazil vic k sobe.

Implantoval jsem do noveho fora novou starost - avatary, racte si poslouzit ve svem Ovladacim centru. :slight_smile: Po uploadu nezapomente vybrany avatar aktivovat.

Díky, to jsem potřeboval

Sice pozde, ale prece. Konecne jsem zjistil proc nikdo neodpovida :))). Dik za radu.

Sem to nepatří, ale …

Na hlavní stránce fedora.cz zmizel výpis nejnovějších komentářů pod články. Je to mezi Články na Fedora.cz a Doporučené Weby v pravém sloupci.

Kupodivu se to najednou zobrazuje jen přihlášeným návštěvníkům. Řeším.