Tiskárna sdílená ve windows

Dobrý den.
Prosil bych o radu, jak zprovoznit na Fedoře tiskárnu přez síť. Tiskárna je připojena k PC s Win XP a v něm nebo jiném PC s windows v síti tiskne bez problému. Problém je s tiskem z linuxu. Při jakémkoliv pokusu o tisk tiskárna jen natáhne papír a zůstane stát. Ve správci tisku ve windows je vidět, že z linuxu dorazí vždy pouze 64KB dat z x MB. Takže bude asi nějaký problém s komunikací. Tiskárnu jsem přidal pomocí nástroje system-config-printers.
Tady je výpis souboru /etc/cups/printers.conf:

Printer configuration file for CUPS v1.4.1

Written by cupsd on 2009-11-17 18:39

Info HP PSC 1300 Location Doma MakeModel HP PSC 1300 Foomatic/hpijs DeviceURI smb://192.168.1.2/hppsc130 State Idle StateTime 1258479527 Type 8425484 Filter application/vnd.cups-raw 0 - Filter application/vnd.cups-postscript 100 foomatic-rip Filter application/vnd.cups-pdf 0 foomatic-rip Filter application/vnd.apple-pdf 25 foomatic-rip Accepting Yes Shared No JobSheets none none QuotaPeriod 0 PageLimit 0 KLimit 0 OpPolicy default ErrorPolicy stop-printer

Předem děkuji za rady.

Zkuste si nainstalit hplip a hplip-gui, pokud nemáte. Je tam důkladnější podpora tiskáren HP. Tam by se vám měly objevit i problémy, které se vaší tiskárny týkají. Je možné, že máte v systému nekorektní PPD definiční soubor. Hplip by tu závadu po přeinstalaci (resp. odstranění a znovuinstalaci tiskárny) mělo odstranit.

Děkuji za odpověď. Hplip ovladače mám nainstalované a nastavené k této síťové tiskárně, zkoušel jsem i ovladač co je součástí CUPS, ale výsledek stejný.
Naštěstí tohle neni nějak velký problém, mám notebook a tak neni takový problém ho přenést k tiskárně a přepojit kabel od tiskárny. Když mám tiskárnu zapojenou přímo v notebooku, tak tiskne dobře.
Jen by bylo pohodlnější nemuset přenášet notebook.
Myslím, že nemá cenu dál řešit tehnle problém, pořídil jsem wifi router s USB a až budu mít čas, tak ji připojím k tomu routeru, snad s ním bude spolupracovat.