Tiskárna Canon MP980

Ahoj,

mám doma tiskárnu Canon MP980, po čisté instalaci Fedory 20, se všechno zdálo v pořádku. Tiskárna se “sama” detekovala, nainstalovala, nemusel jsem nic řešit, vytisknul jsem zkušební stránku a vše se zdálo být v pořádku. (tiskárna je připojena přes USB)

V reálném použití však není možné na tiskárně vytisknout víc jak jeden dokument. Odešlu první dokument (klidně 100stran), vytiskne se v pořádku, když chci vytisknout druhý, tiskárná ho již nevytiskne. V Nastavení to tvrdí, že se dokument zpracovává, ale do tiskárny nedorazil (tiskárna má displej, který informuje o stavu, který tvrdí, že je v pohotovostním režimu). Když chci tiskárnu vypnout (již po prvním dokumentu), tak se nevypne (bliká, že se vypíná, ale nevypne) a musím vytáhnout ze zásuvky.

Napadlo mě, zda to není chyba tiskárny, ale z Win to funguje v pořádku (omlouvám se, jinak to neumím ověřit), i tak jsem chtěl updatnout firmware, ale žádný oficiální není dostupný.

Napadá Vás, jak to vyřešit? Zrovna potřebuju tisknout docela hodně…

Co pouzivas za driver? Vypada to ze se da stahnout i nejaky oficialni “cnij” driver.
Zkousel si zmenit zdroj papiru?

Tady je nejaky blog cloveka co vypada, ze tomu docela rozumi: http://mp610.blogspot.cz/