ssh spojení na Live OS

Dobrý den,
nejde se mi připojit přes ssh na počítač, který používá LiveCD Fedora 12. Z něj to jde bez problémů, ale na něj se nepřipojím. Používám přihlašovací jméno liveuser. Nevíte prosím kde by mohla být chyba?

EDIT: nebo nevíte, jak se připojit přes ssh z linuxu na windows (seven) ? To by taky můj problém vyřešilo. Z W7 na fedoru to jde přes putty, ale naopak nevím jak.

Pokud se chces pripojit na LiveCD tak po jeho nastartovani musis zkontrolovat ze bezi sluzba sshd (ktera ani na livecd byt nemusi ale myslim ze je) a povolit ji v nastaveni firewallu. SSH nepovoli prihlaseni na uzivatele bez hesla, je tedy potreba bud pridat uzivatele noveho (useradd) nebo zmenit heslo pro liveuser (passwd liveuser).

Co se tyce prihlasovani pres SSH na windows, tak to bych radeji nezkousel. Jde to - bud musis mit koupeny Windows Terminal Services, nebo lze nainstalovat jakesi hybridni unixove prostredi (bohuzel nevim jak to jmenuje) nebo tzv. Cygwin, coz jsou v podstate na windows zkompilovane open source programy jako bash, ssh atd.