Serial mouse

Mam problem … FC5

Jak nainstalovat seriovou mys do systemu skousel jsem to pres symlink ale nepodarilo se … neznate nekdo nejakou moznost ?

Co znamena “zkousel jsem to pres symlink”? Seriova mys jiz ve standardni konfiguraci Fedory neni podporovana, protoze vetsina zarizeni se uz dodava bez seriovyh portu (co me osobne vadi, protoze ho stale pouzivam).
Nezkousel jsem to osobne, ale podle me, neni ta mys pouze autokonfigurovana. Pokud si pridate do dev ttyS0 a ttyS1 a v xorg.conf nasmerujete Pointer na nej melo by to fungovat.

MMCH: pokud chcete aby se vam ttyS0 vzdy vytvoril pri bootu bude ho to chtit pridat do /etc/udev/devices nebo tak neco - divil bych se kdyby na netu nebyl nejaky navod.

http://www.webservertalk.com/archive233-2006-1-1369121.html

no myslim s iže by mělo stacit upravit polozku tykajici se mysi v /etc/xorg.conf je to nekde v sekci input device mouse0 a je tam neco jako /dev/input/mouse tak misto toho dejte /dev/ttyS0 a melo by to bejt ok

Uprimne by me to take zajimalo jesli to tak funguje… az se k nejake seriovy mysi dostanu tak to zkusim. (mmch: je to /etc/X11/xorg.conf)