Samba nejde po startu

Ahoj mam problem se sambou mám 1x pc který používám jako odkladiště
na pc běží Fedora core8, druhý pc WinXP Prof. z kterého si připojuji nasdílený adresář. Samba funguje v pohodě ( security = user )
Ale pokud restartuji počítač (ten s Fedorou) tak se po jeho naběhnutí nemůžu dostat do sdíleného adresáře ( když dám místa v síti tak není ani vidět ten pc se sambou)
Takže se vždy přihlásím na pc s Fedorou a v grafickém modu musím kliknout na - System -> Sprava -> Samba pak nastaveni -> Nastaveni serveru ( založka Bezpečnost) a pouze kliknu na Budiž .
Jakmile toto udělám vidím počítač se Sambou v síti a můžu normálně pracovat se sdíleným adresářem…

Předem děkuji za jakou koliv radu !

Tady je smb.conf :

[global]

workgroup = netf
server string = Server-SUN

; netbios name = MYSERVER

; interfaces = lo eth0 192.168.12.2/24 192.168.13.2/24
; hosts allow = 127. 192.168.12. 192.168.13.

security = user
passdb backend = tdbsam

; local master = no
; os level = 33
; preferred master = yes

; wins support = yes
; wins server = w.x.y.z
; wins proxy = yes

; dns proxy = yes

; load printers = yes
cups options = raw

; printcap name = /etc/printcap
#obtain list of printers automatically on SystemV
; printcap name = lpstat
; printing = cups

; map archive = no
; map hidden = no
; map read only = no
; map system = no
; encrypt passwords = yes
guest ok = yes
guest account = Fill
username map = /etc/samba/smbusers
; store dos attributes = yes

[homes]
comment = Home Directories
read only = no
map archive = no
browseable = no
; valid users = %S
; valid users = MYDOMAIN%S

[printers]
comment = All Printers
path = /var/spool/samba
browseable = no
; guest ok = no
; writable = No
printable = yes

; [netlogon]
; comment = Network Logon Service
; path = /var/lib/samba/netlogon
; guest ok = yes
; writable = no
; share modes = no

; [Profiles]
; path = /var/lib/samba/profiles
; browseable = no
; guest ok = yes

; [public]
; comment = Public Stuff
; path = /home/samba
; public = yes
; writable = yes
; printable = no
; write list = +staff

[DATA]
path = /DATA
writeable = yes
; browseable = yes
valid users = Fill

Podle me je problem v tom, ze do stisku “budiz” vam nebezi samba demon neboli procesy smbd a nmbd (az jejich “prekonfigurovani” je spusti).
Takze klikaci proces
System/Sprava/Sluzby zaskrtnout smb, restart.

Co vy na to?

Děkuji moc už to běží ( zkoušel jsem po startu službu restartovat /etc/init.d/smb restart ) Ale nenapadlo mě že ten smb deamon vubec neběží .
Ještě se zeptam ? Jakým příkažem se v příkazové řádce zobrazit výpis běžících služeb ? Nikde jsem to nenašel ? Není to něco jako ls …

Ještě jednou děkuji

chkconfig --list
vam ukaze jak je ktera sluzba nakonfigurovana ze ma/nema bezet.
service status
vam rekne v jakem stavu sluzba je.
Seznam vykonavanych procesu vam ukaz prikaz ps, napr. s parametry ax
ps ax
nebo
top

Nešla a nešla. Vrtal jsem se v ní tak usilovně, že jsem několikrát instaloval Fedoru nanovo. Listoval jsem tlustou knihou, klikal po netu a nic. Včera jsem instaloval Fedoru znovu. To už jsem poněkolikáté viděl z Windows počítač s linuxem, už jsem i viděl sdílené prostředky, jen byly nepřístupné. Samba si opět sama od sebe zvolila svá hesla a nechtěla je prozradit. A na mé prosby, že zvolím svá vlastní nepřistoupila. Tak jsem se rozhodl a odebral ji ze systému. Dost mě překvapilo, že sebou vzala i prosředí KDE. A jak jsem tak byl rozjetý, nainstaloval jsem ji pod GNOME. A ejhle. Najednou to šlo. Netrvalo to ani pět minut a vše šlo tak jak jsem si celé dva měsíce, od chvíle, kdy jse se rozhodl zkusit Linux, představoval. Až na výše zmíněný problém. Stejně jako Fill11 jsem musel při každém z pokusných startů systému jít cestou System -> Sprava -> Samba pak nastaveni -> Nastaveni serveru ( založka Bezpečnost) a pouze kliknu na Budiž .
A jak mi pomohlo toto fórum? Nevím. Zkusil jsem chkconfig --list, vše se zdálo tak jak by mělo být. ps ax mi neřeklo nic nového. pak jsem zkusil top. a když už jsem na to koukal, zkusil jsem nevím už pokolikáté zase tu dlouhou klikací cestu. probliklo mi smb, proč by také ne. A zkusil jsem restart. A byl jsem dost překvapený, když se mi bez jakéhokoli zásahu windows našly ve sdílené a žádný ze systémů po mě konečně nic nechtěl. A teď mi někdo řekněte, zda na korektní běh nějké služby je potřeba se na ní jen podívat. Je Samba mezi nebem a zemí…