Rekonq/Konqueror - problém se zobrazením emailu od seznamu

Nasadil jsem Fedoru 20 na jeden netbook Asus EEE. Normálně jsem nečekal, že pojede na něm dobře KDE (když má jen 1GB RAM). Majitelka netbooku je zatím spokojena (nasazena Fedora sotva dva dny).
Firefox ji jede samozřejmě OK, ale je takový těžkopádný. Než se spustí… hrůza a navíc když načítal Facebook tak umí i zabrat 100 % (problém je že majitelka má mobilní net od T-M).
Mnohem lépe jel prohlížeč Konqueror akorát je takový složitější si myslím.
Rekonq jede ze všech prohlížečů nejlépe, navíc je rychlý a přehledný.
Ale až u ní jsem zjistil že nejde načíst stránka s mailama od seznamu.
Všechny jiné stránky od seznamy jedou (stream,sbazar,…). Akorát ne https://email.seznam.cz/ Zkoušel jsem změnit i téma vzhledu - nic. Akorát se načte hláška: “Hned to bude…”
Problém jsem už nahlásil: https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=1084815
Nemáte někdo tušení čím by to mohlo být? Nastavení? Neřešil to už někdo?
Adblock vypnutý. Javascript zapnutý.
PS: Psal jsem i na seznam technickou podporu. Ti mně slušně odlifrovali: http://napoveda.seznam.cz/cz/podporovane-internetove-prohlizece.html

No, dneska už si člověk s tou těžkopádností moc nevybere. Všechno kromě Firefoxu je dnes postavené na Blink/Webkit, což taky není úplně úsporné jádro. Podle mých dřívějších testů byla na počítačích s málo paměti nejsvižnější Opera, ale to ještě ta postavená na Presto, dneska už je to Blink, takže to samé co ostatní.

Můžeš zkusit Qupzillu, což je prohlížeč napsaný v Qt, který imituje rozhraní Firefoxu a používá jádro Webkit. Dále pak Midori nebo Epiphany. Nebo Links :wink:

Díky za tip. Qupzillu jsem neznal. A vypadá taky fajn.
V Qupzille a midori jedou emaily od Seznamu…
Takže pokud se to v Rekonqu nevyřeší tak jí asi nainstaluji Qupzillu (navíc je fakt dost podobná Firefoxu…)

Podle me tam bude spis nejaky problem v identifikacnim retezci prohlizece, protoze jinak mi prijde to je vsechno na stejne … jadro. Tak jestli nema rekonq moznost zmenit UA string…