proč nepoužívám desklety

ahoj, nechce se mi tomu skoro ani věřit, ale desklety dokážou udělat paseku v systému, používal jsem linux mint cinnamon a analog clock desklet mi způsoboval havárie systému, nyní jsem nainstaloval fedoru 25 cinnamon a ten samý desklet způsoboval nemožnost uspat notebook do paměti a místo uspání se notebook restartoval, po odstranění notebook zase jde uspávat

Prosímtě, asi je to hloupá otázka, ale co jsou to desklety? Já používám nějaké doplňky pro Gnome (třeba počasí, rychlý přístup k bluetooth atd), je to ono?

Ne, desklet je neužitečná kravina na ploše, kterou 99.9 % času nevidíš, takže buď v klidu Abby, o nic nepřicházíš :slight_smile:

ahoj, musím své tvrzení trochu opravit, ty havárie mintu mi opravdu tento desklet způsoboval, ale co se týká toho uspávání, tak je problém asi někde jinde, zjistil jsem, že počítač se naprosto pravidelně při uspání střídá v uspání a restartu počítače, dočetl jsem se, že to pravděpodobně způsobuje bios notebooku, teď přemýšlím co s tím, používám uspávání často, tak je to docela nepříjemné