problémy s myšítkem

ahoj, po nainstalování FC12 nefunguje myš (v KDE). občas jede, pak se zasekne a jenom trčí na místě a trochu se třepe, když se snažím neco dělat… ale většinou nejde už od spuštění. zkoušel sem udělat novej konfig, ale nepomohlo to. v Xorg.log neni žádná chyba ani warn, kterej by se toho týkal.

dík za radu

Uplne odstran xorg.conf. Blbne to i bez nej? Co to je za mys? Jak je pripojena? Mas vic polohovacich zarizeni (napr. touchpad, trackpoint)?

než sem ten konfig udělal, tak tam nebyl. a taky to nejelo. je to usb laser. myš a4tech x7. žádný další podobný zařízení nemám. naposled sem zkoušel snad FC10 a žádnej problém nebyl.

Jeste jeden dotaz - nezkousel si Gnome, nebo jine prostredi, zda tam taky blbne?

Mimochodem - mas aktualizovano?

http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?t=240201
http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?p=1330061#post1330061

no vidiš, a když sem to hledal (asi blbě), nic sem nenašel… zkusím to. gnome nezkoušel.

tak update (kernelu) nepomohl:-( zkusím eště to gnome.

po instalaci gnome bohužel přestaly fungovat ovladače na grafiku (integr. radeon 3300), takže bude asi chvilku trvat, než to všecko spravím;-)

Neni mi moc jasne, jak to spolu souvisi. To si reinstaloval cely system nebo co? Vzdyt staci napsat yum groupinstall GNOME - ovladac grafiky je pro Xwindow porad jeden a ten samy.

to nevim. po instalaci gnome (tak jak píšeš) to přestalo jet. možná byl update ovladače v závislostech. eště sem neměl čas to přeplácnout (je to nově nainstalovaný, nebudu se s tím s…).

problém(y) se vyřešil(y) novou instalací. tentokrát sem instaloval z netinst média na minimum a přidal X, gnome, kde z online repo.

V tom vidím jediný rozdíl, z netinstalu se stahují balíčky “za letu” z internetu, takže jen čerstvé (aktualizované). Měl jsi ten systém před tím celý zaktualizovaný?

celej ne, jenom kernel.