Prirucka F18

Zaarchivoval jsem prirucku pro F17 a zalozil prirucku pro F18, muzete se tedy smele vrhnout do aktualizaci prirucky, bude to tentokrat hodne potreba, namety jsou videt ve foru na mnoha mistech. Diky vsem kteri se zapoji.

Takový dotaz do pranice, vadilo by někomu, kdybych přepsal návod na instalaci nVidia ovladačů z kmod na akmod? Mám pocit, že by to vyřešilo dost problémů a dotazů typu “nejde mi to nainstalovat” nebo “nefunguje mi to”.

Tak to rozsir, udelej tam alternativu - ono zase pro akmod potrebujes slova jako kompilace a pod, coz muze dost lidi vystrasit.

Aktualizoval jsem celou kapitolu o instalaci, tedy novou anacondu. Live CD jsem odbyl tim, zem to je v podstate stejne akorat tam nejsou nektere volby.

Díky moc za tu aktualizaci. Chystal jsem se na to už několik týdnů, ale pořád jsem si na to nenašel čas. Teď před Developer Conference nevím, kam dřív skočit. Jestli si najdu čas, tak to doplním o nejběžnější use casy v partitioningu. Přijde mi, že zrovna tato oblast potřebuje fakt dobře popsat. Lidi se toho bojí a já se jim vůbec nedivím.