Prazdna stranka po odeslani prispevku

Stava se mi pomerne casto (ale zrejme ne vzdy) ze po odeslani prispevku vidim jen prazdnou stranku. Normalni funkcionalita byla takova, ze se znovu nahralo tema do ktereho clovek prispival. Je to takove podivne…

Ahoj,
zkusil jsem odeslat pár testovacích postů a chybu se mi reprodukovat nepodařilo.

Mohl by si, až se to zase stane, napsat sem (jde o datum a aspoň přibližný čas), abych mohl kouknout do logů na serveru?

Díky

Mě se to stává taky docela často. Ale teď jsem byl chvíli mimo, tak jsem dlouho nic nepsal. Ono to je takový trochu šok, jako by se příspěvek neodeslal, ale když se člověk vrátí na tu stránku, tak to tam je…

Stalo se mi to před chvilkou, 2018/01/13 5:42 PM.

Ted se mi po odeslani prispevku obejvila tato chyba:

Fatal error: Uncaught Error: Class ‘SMTP’ not found in /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php:1235 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php(1318): PHPMailer->getSMTPInstance() #1 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php(1255): PHPMailer->smtpConnect(Array) #2 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php(1100): PHPMailer->smtpSend(‘Date: Fri, 2 Fe…’, ‘Dobr\xC3\xBD den,\n\nte…’) #3 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php(1004): PHPMailer->postSend() #4 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/smtp_mail.php(130): PHPMailer->send() #5 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/common.php(1907): phorum_ in /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php on line 1235

Opet:

Fatal error: Uncaught Error: Class ‘SMTP’ not found in /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php:1235 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php(1318): PHPMailer->getSMTPInstance() #1 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php(1255): PHPMailer->smtpConnect(Array) #2 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php(1100): PHPMailer->smtpSend(‘Date: Tue, 13 F…’, ‘Dobr\xC3\xBD den,\n\nte…’) #3 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php(1004): PHPMailer->postSend() #4 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/smtp_mail.php(130): PHPMailer->send() #5 /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/common.php(1907): phorum_ in /data/web/virtuals/178110/virtual/www/domains/forum.mojefedora.cz/mods/smtp_mail/phpmailer/class.phpmailer.php on line 1235