Poskakovnani mysi kvuli Firefoxu

Od posledni aktualizace Firefoxu 29v F20, mi po spusteni FF zacne v celem prostredi poskakovat mys, vstup z klavesnice do FF ma takovou divne gumovou odezvu.

S tou mysi se to ma tak, ze vetsinu casu funguje normalne, pak na na kratky okamzik zamrzne a prestane reagovat - vetsinou jak mys tak klavesnice. Jakmile vypnu FF, vsechno je normalni. Vypada to, ze vliv na to ma i mnozstvi otevrenych oken/zalozek.

Myslel jsem si, ze je neco spatne u me, ale hledani na netu me presvedcilo o tom, ze to je obecnejsi problem,napr. zde:
https://support.mozilla.org/cs/questions/950465
jen me prekvapuje, ze to je uz i v Linuxu.

Vypnuti akcelerace ve FF nepomohlo, bohuzel se zaroven s nim aktualizovala i mesa, takze tezko svadet to jen na nej. Novy profil/jiny uzivatel taky nepomohly. Load systemu, zadne patologie nevykazuje.

Kdyby nekdo mel napad co s tim, bude vitan.

Zkus z Copru nainstalovat ten Firefox využívající GTK+ 3, jestli se to bude chovat stejně. Jaké prostředí používáš? Nechová se to divně jen v tom konkrétním prostředí?

Nevim, dela to v Gnome i v IceWM, zkusim jeste ten FF s GTK3, ale spis to bude nekde v grafice/ovladacich ci co…

Bavil jsem se s Martinem Stránským, který spravuje Firefox ve Fedoře, a říkal, že hlášení o podpobném problému ještě nedostal.