pomoc libopenobex.so.1

nemozem si poriadne spojazdnit bluetooth na F6 aj vdaka tejto kniznici ktoru mi nemoze najt, napiklad kdebluetooth, pls pomozte mi co stym, mam nainstalovane cez rpm skoro vsetko mozne openobex, bluez …

Podle toho, co jsem zjistil na www.rpmseek.com by tento soubor mel byt soucasti balicku openobex. Ten, predpokladam, mate nainstalovan. Soucasti tohoto balicku je konkretne soubor libopenobex.so.1.3.0. Zkuste na nej vytvorit symbolicky link

ln -s /usr/lib/libopenobex.so.1.3.0 /usr/lib/libopenobex.so.1

Mozna to zabere…

Macky

To by me nemile prekvapilo kdyby primo ve FC6 byly takoveto problemy se zavislostmi. Nemate nainstalovane baliky z nejakeho jineho repozitare nez tech standardnich?

po tom co zadam ln -s /usr/lib/libopenobex.so.1.3.0 /usr/lib/libopenobex.so.1
mi vypise ze soubor jiz existuje, ja sem z toho vuuul

nakoniec som vyskusal vsetky instalacie ktore som nasiel na stranke a presla tato http://rpm.pbone.net/index.php3/stat/4/idpl/3736234/com/kdebluetooth-1.0-0.16.20060908svn.fc6.i386.rpm.html

---- neviete ako spojazdnim acer voip bluetooth headset, skusal som to btsco ale nejak sa v nom stracam (je to mozne pomocou openpbx?)

  1. tento balik se sice tvari ze je pro fc6 ale nepochazi ze zadneho standardniho repozitare.
  2. prestoze mozna pouzivate KDE zkuste si pustit gnome-bluetooth-manager.

Detailneji poradit neumim, zadne BT zarizeni nemam.