POMOC fedora

Stala se mi velmi nepříjemná věc! Mám jeden disk dozdělený na dvě části a na jedné mám Fedora core 2 a na druhé win XP! Stalo se mi to, že Billove bezchybná okna spadla a nelze je spustit! Jde nějak udělat abych je přes fedoru vytáhl???

how-to:
http://www.linux-ntfs.org/content/view/127/63/

odkazy na FC2 verzi:
http://www.linux-ntfs.org/content/view/120/59/
http://www.linux-ntfs.org/content/view/133/69/

v podstate staci nainstalovat modul pro ntfs filesystem a ten potom namountovat, nikdy jsem to ale nedelal tak nemuzu poradit z osobni zkusenosti…Big_Max napsal:

Už jsem našel dole návod, ale když se dostanu sem:

  1. Teď potřebuješ nainstalovat balíček, který ti umožní sdílet win oddíly pro čtení. Nejjednodušeji to jde přes konzoli a to, zadej do konzole následující " yum install kernel-module-ntfs-X.X.XX-x.XXX_FC4-i686 " . V mém případě to bude yum install kernel-module-ntfs-2.6.13-1.1532_FC4-i686 "(hodnotu v souboru po slovu ntfs- nahradíš tvojí verzí jádra.

tak mi to hodí hlášku:

Nedostatečné nastavení serverů - žádný server nenalezen. Končím.

nevíte jak to nastavit a nebo co a jak???

No jestli tam mate nainstalovanou FC2 tak tezko muzete pouzit navod pro FC4 a uz vubec ne moduly pro kernel FC4! Budete to muset udelat veskrze rucne. Osobne vam vic doporucuji puzit nejake liveCD (napr. slax) ktere umi NTFS aspon cist a zkusit to pres nej. Bude to jednoduzsi a rychlejsi.

děkuji mockrát za rady, už vyřešeno!!!