Poděkování

Zdravím ve spolek.

Vím, že se tu nachází lidé přímo se podílející na vývoji této úžasné distribuce a tak bych vám chtěl tady veřejně poděkovat za práci, kterou odvádíte.

Aktivním uživatelem Fedory jsem od verze 32 a už nikdy nechci nic jiného :slight_smile: Počítač můžu používat jak na “práci” tak zábavu. Hlavně tedy na hraní her. A tím myslím AAA tituly typu Cyberpunk 2070, Death Stranding či Kingdom Come: Deliverance. :slight_smile:

Odvádíte opravdu úžasnou práci a věřím, že pokrokový vývoj bude i nadále doménou Fedory. Ještě jednou díky! :slight_smile:

3 Likes

Díky, člověk je zvyklý na Internetu vidět častěji stížnosti. Přece jenom lidi se spíš ozvou, když jim něco nefunguje. Když to funguje, bere se to za samozřejmost, kterou není třeba komentovat. O to víc potěší, když někdo napíše, že je spokojený. :blush:

1 Like

Me teda prekvapuje hlavne to pouziti na (nove) hry, to musi clovek mit predsi jen trochu kliku na tituly i HW…

Dnes už vůbec. Ten Proton šel díky Steam Decku tak dopředu, že dnes už není problém si ukázat na libovolnou hru na Steamu a na 99 % bude na první dobrou fungovat včetně nových AAA titulů.

Kvůli občasnému hraní jsem měl dualboot s Windows, ale do těch už jsem rok nenabootoval, protože mi všechno, co jsem chtěl hrát, fungovalo ve Fedoře.

Jsem trochu pozadu, ja skoncil u toho ze Steam existuje, ostatni pojmy jako Proton a Steam Deck mi nic nerikaji… ja uz jsem roky nehral. :slight_smile:

Přesně jak píše Sesivany. Windows mám taky prakticky už jen na parádu. Co se týče HW tak mám vše od AMD. Tudíž ovladače v Linuxu naprosto bez problému :slight_smile: Na co kliknu to hraju :slight_smile: