počítač se při bootu přepíná do úsporného módu

Právě jsem doinstaloval Fedoru6, a když mě to vyzvalo k restartu a vyjmutí instalačního DVD z mechaniky, tak jsem tak učinil, ale na začátku proběhnou self testy a po hlášení o nastavení datumu a možnosti změny bootu klávesou F1 se minotor přepne do úsporného módu a konec. HDD je slyšet počítač zapnutý, ale nejde s tím nic dělat? Problém s hardwarem? Když jsem to instaloval, tak to normálně grafiku identifikovalo. Radeon X1800GTO2 a monitor LCD LG Flatron L1950B.
Díky za radu.

No to co tady popisujete je ale start BIOSu, po startu biosu se startuje GRUB - coz je zavadec OS. Pokud uz nevidite GRUB, bude problem v nem. Proc to ale netusim - asi nastavi zobrazovaci frekvence mimo moznosti monitoru, ze se to stava PO nastartovani systemu to bych jeste chapal, ale ze se to stava uz v zavadeci OS to slysim poprve. Navic i tak by pocitac mel normalne nabootovat - v GRUBU je timeout po kterem se FC ma zavest. Teoreticky je tak mozne ze start pocitace havaruje jiz na zavadeci OS ale to sem jeste tez nezaznamenal.

Co s tim… to tezko rict. Zkuste nastartovat do zachranneho modu (viz navod v hlavicce). Pokud to bude fungovat, muzete zkusit nainstalovat misto GRUBu LILO (Linux Loader). Ale to uz v distribuci neni, takze byste musel vyvinout netrivialni usily… mozna ale nekde na netu je ke stazeni balik.