Po instalaci FC6 nenabehne

Ahoj, instalaci jsem provedl nekolikrat, ale pokazde pri nabihani po SPOUSTIM UDEV [OK] monitor zcerna (rychle blika kontrolka na monitoru) a nic… Pokud dam ctrl+ALT+F1 posledni radek byl
AKTIVUJI ODKLADACI PROSTORY (SWAP) DLE /etc/fstab; [OK]
dal se nic nedeje…

Kdyz jsem to vyzkousel asi po dvacate pribyli jeste radky… (potom uz nikdy)
hda: status timeout: status=0xd0 { Busy}
ide: failed opcode was: unknown
hda: no DRQ after issuing MULTWRITE_EXT
ide0: reset: success
_

Mam temer novy pocitac:
C2D 63300
Gigabyte 965P-DS4
HD Seagate Barracuda 7200.10 320GB SATA2
Grafika nVidia 7300GT

Zkuste nastartovat do zachranneho modu a po chroot /mnt/sysimage aktualizujte system (yum update). Pricin muze byt mnoho, a z tohoto se neda poznat o co jde. Pokud aktualizace nepomuze tak zkuste jinou distribuci Linuxu.

PS: S novymi pocitaci je paradoxne nejvic problemu, protoze vyvojari jeste nemli prilezitost dany hw otestovat. Ta chyba na hda je podle me nevyznamna, jedna se pravdepodobne o nejaky problem pri cteni z CD/DVD, coz je celkem bezne.

Do zachranneho modu pres instalacni CD?? Omlouvam se, ale nevim moc jak…

Psat ty navody je fakt zbytecny: http://wiki.fedora.cz/doku.php?id=navody:zachranny_mod

Uz jsem se tam dostal, yum update bezi… Uvidim, jak to pujde. Diky za radu

Update dojel, ale chova se to stejne… Myslite, ze FC teda nerozbehnu??

Jde o to jake usili tomu chcete venovat. Pokud preci jen nejake, tak by to chtelo vic informaci. Je divne, ze instalacni CD i zachranny mod vam funguji a nainstalovana fedora by nefungovala. Jsou to v podstate identicke komponenty.
Muzete zkusit nastartovat do zachranneho rezimu a podivat se do adresare /var/log/ do souboru messages, jesli tam neni nejaka informace o chybe.

Koukal jsem se po netu na ten board a vypada to ze nejste sam kdo s tim ma nejake problemy. Ony tedy problemy jsou predevsim s radicem JMicron, ktery je na desce. Novy kernel ve FC6 by s nim uz ale mel pracovat.

Koukam podobnym smerem se to ubuira i na abclinuxu: http://www.abclinuxu.cz/forum/show/174982

Jste si jisty, ze startujete novy (aktualizovany) kernel?

linux rescue místo pouhého linux