organizace fora

Jak to tedy vypada?

Spatne, neni cas… :slight_smile: Muzu zkusit ten modul pro avatary atd. ale do prevodu fora se mi nechce. Asi to zustane az na dlouhe zimni vecery.:slight_smile:

Protoze tu obcas zacina byt az prilis novych prispevku zacinam uvazovat o rozdeleni Ceskeho fora (nekdo mozna rekne “no konecne”:). Mam ale velke dilema.

Mam ho zacit delit po verzich nebo tematicky?

Pro distribuce:
Prehledne se oddeli temata pro jednotlive verze Fedory a nebude tak do nekonecna narustat obsah jednotlivych sekci. Nevyhoda je ze pri vyjiti nove distribuce to chce vcas zalozit novou sekci a casem bude forum vypadat jak hrbitov (Fedora 7, Fedora 8, Fedora 9… Fedora 25).

Pro temata:
Rozdeleni se nemusi menit, sekce lze pridavat i casem. (Momentalne navrhuji - Obecne forum (toto stavajici), Instalace, Hardware, Software, “Site a servery”, “Fedora CZ a Fedora Projekt”)
Nevyhoda - mnohdy je tezke rozhodnout zda dotaz patri do sekce software nebo hardware nebo kam vlastne. Forum bude sice rozdelene ale jedine cemu to prospeje je, ze v jedne vetvy nebude tolik novych prispevku najednou. Sekce budou stejne donekonecna narustat, bez moznosti je procist cele.

Takze je to na vas, vazeni uzivatele. Hlasujte bud pro verze nebo pro temata. Diky za pomoc.

Při rozdělení fora na distribuce by stejně asi většina příspěvků směřovala do té nejnovější verze; rozdělení na témata by podle mě bylo přehlednější, navíc je mnoho problémů/záležitostí, které se týkají více verzí Fedory… Jinak škoda, že to chceš měnit, mně současný stav fora vyhovuje, ale chápu, že jsem asi jeden z mála…

takže hlasuju pro temata :slight_smile:

P.S. Místo hardware a software sekce by mohlo být: hardware (ovladače, problémy s detekcí HW,…) a Programy/aplikace (problém s NVU, instalace češtiny do openoffice,…).

Já jsem také spíše pro tématické než “distribuční” členění. Řešení řady problémů je stejné nebo alespoň podobné řadě distribucí.

Macky

ja hlasujem: Pro temata:

Fora jsou vytvorena, tridit prispevky budu pouze prilezitostne.

se dějí věci :slight_smile: pěkný

jedina chyba tohoto fora je ze nie je implicitne nastavena notifikacia o novej odpovedi v teme do ktorej uzivatel prispeje. A pritom to forum podporuje aspon myslim ze to co som si teraz zaskrtol je ono…

Mam takovy pocit, ze jsem to uz povoloval, ale nejak to nefungovalo kuli hostingu. Zkusil jsem to ted znovu. Upozoruji, ac zbytecne, ze na dotazy zaslane zpet na mail fora neodpovidame.

covex: len tak off topic: a neda sa na tomto fore nastavit ze:
zobraz vsetky nove prispevky od poslednej navstevy na fore ?

na niektorych inych som to videl a celkom sa mi to paci :slight_smile:

O tom nevim. Jedine co to trochu pripomina je rss.