NVIDIA PO UPDATE

Ahoj,
updatoval jsem jadro na verzi 2.6.18-1.2849 soucasne s kmod-nvidia-1.0.9629-1.2.6.18_1.2849 a nastal problem pri zobrazeni. Mam vsecho do zelene barvy. Nechapu, pritom nastaveni je spravne (doufam). Zahadne je ze, ikdyz nakopnu starsi jadro se starsim modulem tak to taky nejede. Vypis xorg.conf:

Section “Files”
ModulePath “/usr/lib/xorg/modules/extensions/nvidia”
ModulePath “/usr/lib/xorg/modules”
EndSection

Section “Device”
Identifier “Videocard0”
Driver “nvidia”
Option “AddARGBGLXVisuals” “True”
EndSection

A nemate jen ukopnuty kabel od monitoru? Pred casem jsem to na CRT uz videl. Pokud mate LCD tak netusim.

Bohuzel ne, kdyz vratim zpet ovladac nv, tak je vse ok.

Hm… a kdyz pouzijete stary kernel se starym nvidia ovladacem tak to nejde… to je opravdu zvlastni. Nezkousel jste hledat na netu?
http://www.nvnews.net/vbulletin/forumdisplay.php?s=&forumid=14
Muzete zkusit kmod-nvidia-legacy?

Nejak mi nepasuje kmod-nvidia-legacy k verzi Xorg serveru. V cem je vlastne jina verze legacy oproti standardni? Uz se zacinam nejak obavat, ze se mi poskodila graficka karta…ikdyz bez akcelerace jede v poho.

O poskozeni karty ovladaci jsem teda este neslysel. Legacy ovladace jsou ovladace stare rady 7xxx ktere obsahuji podporu i pro starsi karty typu Riva TNT, Geforce2 atd. Geforce4 by sice mela byt podporovana i v 9xxx ale stara rada ovladacu, troufam si rici, je ponekud mene problemova. Zase s ni nefunguje treba AIGLX, ale jinak je OK.

Co znamena “nejak nepasuje”? Co presne jste udelal. Podle me musite udelat nasledujici.
Restartovat do init 3
yum remove kmod-nvidia xorg-x11-nvidia
yum install kmod-nvidia-legacy xorg-x11-drv-nvidia-legacy
Co na tom nefunguje?