notebook

Zdravím, mohli byste poradit jaký notebook (levnější) běhá bez problému pod fedorou 8 včetně wifi?

Zrovna se zamýšlím nad stejným problémem. Jsem takřka rozhodnutý pro MSI EX700X 17"/T5450/2*1GB/250GB/NV8400-128MB/Wabg/HDMI. S Fedorou se ale moc trápit nebudu. Pokud na tom nepojede, půjde tam prostě Suse. Viz http://forum.fedora.cz/read.php?1,10832,10832#msg-10832.

Jsi si jistý s tím MSI? Já teda o nich moc neslyšel ale četl jsem, že nej notebooky na linux dell či lenovo a nebo ještě HP

Víceméně spoléhám na vyjádření Tommyho Angela (z diskuze na kterou jsem dal ten odkaz). Nakonec ale, můžeš si nb objednat na 14-denní “zkoušku”. Jen bych v takovém případě zvolil nějakou seriózní velkou dodavatelskou firmu. A pozor na to, že ta možnost vrátit bez udání důvodu do 14 dní se vztahuje jen na formy elektronického objednání a dodání formou dobírky.

Ted tu zrovna mam jedno MSIcko a Fedora na nem jede bez problemu. I kdyz zatim jsem Wifi nezkousel, instalace vsak probehla bez problemu. Jedna se o model EX610X-009CZ