nemůžu nabootovat...

Možná se to řeší už jinde, ale nic jsem o tom nenašel.
Když tak mě upozorněte, aby nebylo duplicitní téma.

Prostě nenabootuju.
Vložím DVD a restartuju počítač,po spuštění DVD začne bootovat a chvíli se něco jako by děje,bliká kontrolka disku a pak je černá obrazovka a v rohu bliká ležatá pomlčka.
Počítač je Fujitsu Siemens,procesor integrovaný 1Ghz, 250MB RAM a DVD je vypalovačka od LG. Jiný OS se podaří nabootovat normálně, DVD s OS je staženo ze stránek Fedory a je prověřeno po vypálení kontrolním součtem.

treba nemas kompatibilni HW, zkus zjistit, me taky driv Fedora na mem HW nechodila, ikdyz samorestarty mi to nedelalo, ale FC6 uz mam v pohode.

Tak pripade ze by se vubec nedalo nabootovat sme tady teda este asi opravdu nemeli. A muzes zkusit stahnout a nabootovat z rescue CD?
http://download.fedora.redhat.com/pub/fedora/linux/core/6/i386/iso/FC-6-i386-rescuecd.iso

BTW: Jste si jisty ze mas CD pro spravnou architekturu… ono tedy i CD s FC pro x86_64 vypise ze nejde pustit a ze clovek ma pouzit jinvou verzi… ale kdo vi.

Predpokladam se jedno o notebook…

MMCH: jak jste overoval ten kontrolni soucet toho co je na skutecne vypaleno na DVD kdyz z nej vubec nenastartujete?