Nehrají mp3 fedora 14

Čau lidi nainstaloval sem fedoru 14 ale nešli mi přehrát mp3 chyběl kodek skoušel sem ho najít jmenuje se to nějak gstreamer po přidání repozitářů což sem našel v příručce to kodek sice našlo ale při instalaci to hodí chybu a konec .
vyřešeno : http://packages.sw.be/gstreamer-ffmpeg/
stahněte první nebo druhý odkaz podle systemu 32 - 64 bit a funguje to snad to někomu pomůže mě to docela štvalo.

To jsou baliky pro Redhat Enterprise Linux ne pro Fedoru. Pokud neco nefunguje podle prirucky, tak bychom to radi vedeli, aby se to dalo opravit. Ja mam nainstalovano uz dlouho a prehravani vseho mozneho funguje. V nove verzi Fedory, ale muze byt jiny postup jak se k tomu dostat.

Ne, je stejný a funguje.

tak nevím z repozitářů to při načítání bylíčku hodí nějakou angl. výpis a nic … ale s balíčkem z toho redhetu to frčí dobře všechny přehrávače jedou skrátka supr . s řešením takovejhlech drobností bych tu neměl ani otravovat … dal bych sem výpisy co mi to psalo ale ty už to nepíše … jinak fedora se mi moc líbí asi chvíli na mým kompu vydrží…

No já to zrovna o víkendu instaloval, a jelikož to nedělám každý den, tak si jsem si přesně ten název balíčku nepamatoval a nainstaloval jsem ho podle příručky. Bez problému.

čau mohlo by to být tím že sem instaloval z live verze ? protože jak sem tak četl tak je osekaná třeba o češtinu a o co dalšího nevím jdu hodit plnohodnotnou instalaci z dvd ne live snad to bude lepší

Ne, to ničemu nevadí. Tu podporu musíš stejně doinstalovat z RPM Fusion tak jako tak. Stejně jako jednoduše doinstalovat češtinu do instalace z Live verze.

čau ale vadí nyní sem přeinstaloval systém a vše běží tak jak má podle příručky sem přidal repozitáře přehrávač si vše sám stáhnul a funguje to narozdíl od veze instalované z live cd a použitý stejný postup nefunguje … nevím proč

Protože si někde musel v prvním případě udělat chybu, jiné vysvětlení opravdu nemám :wink:

Opravdu by to melo fungovat i v instalaci z LiveCD… no nevadi, priste. :slight_smile: