Nefunkční spuštění windows

Zdrávím Vás,

mám problém před dvěma dny jsem si nainstaloval fedora 20, postupoval jsem dle pokynů a nainstaloval jsem fedoru místo xubuntu. Teď když jsem se chtěl přepnout do windows 8. Nefunguje mi bootování. Dříve jsem to prováděl pomocí tlačítka F12 a vybral jsem windows boot manager a bez problému se mi to spustilo. Můj notebook je Lenovo Thinkpad T440p. Koukal jsem na disk, zda tam stále jsou windows a zdá se, že ano mohu se podívat i do složek windows.

Za každou radu budu vděčnej.

Co to znamená, že nefunguje bootování?
Po volbě Windows se to zasekne, nebo se vůbec nezobrazí bootovací menu?

Objeví se mi ať si vyberu z čeho chci nabootovat tam jsem obvykle dával windows boot manager a fungovalo to. Teď když na to kliknu se nic nestane a můžu akorát znova vybrat z čeho chci nabootovat.
Zkusil jsem i zapnout security a zapnout rovnou windows ale v tom případě se nestalo nic a musel jsem znova do BIOSu vypnout security a dát na první místo bootovat z mého disku odkud se mi zapíná rovnou Fedora.

Je dobré si před instalací čehokoli napřed projít příručku. Fedoru spouští GRUB, protože zavaděč Windows je při instalaci Fedory přepsán v MBR.
http://wiki.fedora.cz/doku.php?id=navody:prirucka:grub

Bohužel v tomto případě je příručka zastaralá. Systémy s Windows 8 většinou používají UEFI, kde není MBR ale GPT.
UEFI implementace se podle mých zkušeností chovají velice rozdílně. Zkusil bych přidat windows ručně do grub2 - https://ask.fedoraproject.org/en/question/41984/uefi-dual-boot-windows-81-and-fedora-20/

Testoval bych s vypnutým Secure bootem.

Snažím se hledat ale nějak mi přijde, že se to neshoduje s mým problémem a nějak si nevím rady. Koukal jsem a mám tam všechno. Z fedory můžu koukat na soubory ve windows, našel jsem i recovery, ale nic nefunguje tím způsobem abych do toho mohl nabootovat…přikládám co se mi objevuje po: parted -l

Model: ATA Crucial_CT240M50 (scsi)
Disk /dev/sda: 240GB
Sector size (logical/physical): 512B/4096B
Tabulka oddílů: gpt
Disk Flags: pmbr_boot

Číslo  Začátek  Konec   Velikost  Systém souborů  Název                         Přepínače
 1     1049kB   1050MB  1049MB    ntfs                                          skrytý, diag
 2     1050MB   1322MB  273MB     fat32           EFI system partition          boot, esp
 3     1322MB   1456MB  134MB                     Microsoft reserved partition  msftres
 4     1456MB   139GB   138GB     ntfs            Basic data partition          msftdata
 6     139GB    139GB   1049kB                                                  bios_grub
 7     139GB    140GB   524MB     ext4
 9     140GB    236GB   95,7GB                                                  lvm
 8     236GB    240GB   3967MB    linux-swap(v1)
 5     240GB    240GB   472MB     ntfs                                          skrytý, diag

Model: SD SDU1 (sd/mmc)
Disk /dev/mmcblk0: 16,0GB
Sector size (logical/physical): 512B/512B
Tabulka oddílů: msdos
Disk Flags: 

Číslo  Začátek  Konec   Velikost  Typ      Systém souborů  Přepínače
 1     4194kB   16,0GB  16,0GB    primary  fat32           lba

Tak jsem zjistil co je to za problém: https://ask.fedoraproject.org/en/question/60418/after-installing-fedora-21-windows-81-shows-bcd-error-0x0000225/ tak snad to nějak půjde spravit.