NÁVRH FORA

Chcel by som všetkým adminom predniesť návrh o založenie stručnej ankety o najlepšieho prispievaťela fora…prospelo by to fedore samotnej ako aj foru a inšpirovalo aj iných návštevníkov k registrácii a snahe pomocť open source komunite FEDORA PROJECT či iným odvetviam tohto smeru…

S Pozdravom reg.uživaťel:
Radovan Suchánek
radovansuchanek@atlas.sk

  1. covex
  2. macky
  3. všichni ostatní
    :slight_smile:

návrhov by bolo viacej ktoré by možno stáli za Vašu pozornosť,Záleží na prístupu a kolektívnosti…Pozdravujem :)))

Nejsem si vedom ze by Phorum v nami pouzivane verzi umelo ankety, ale muzeme ji provest stylem ktery naznacil kybl: kazdy necht uvede tri kandidaty, konec hlasovani 15.unora 23:59. Pak hlasy secteme a vyhlasime nejlepsiho. Problem je v tom, ze mu za to nemame co nabidnout… coz je trochu nestastne.

nejde o vecné ceny…mohlo by sa jednať o počet príspevkov a počtom by sa udelovali hodnosti…je to další úkaz inšpirácie a troška aj originality…napr.pre určitu výššiu hodnosť by sa zasielali špecialné bonusy formou emailu v podobe .rpm balíčka :slight_smile: ja neviem,napr. :slight_smile:

Ranky Phorum tez neumi… zatim jsme bez nich celkem uspesne fungovali. Pokud ten rpm budete pripravovat… a co by v nejam melo byt? Tapety na plochu?:slight_smile:

Znelo to celkom vtipne :slight_smile: /tapety/…chcel som ti navrhnúť /nie ponúknuť,nie som z branže polygraf/…napr.plagáty,trička s tématikou fedora alebo čapice či prívesky…skúsiť nájsť sponzora napr.pre usb klúčenky s potiskom fedory atd. :)…naše slovenské distro greenie /ubuntu obnož/ také súťaže má a celkom je to logické ale hlavne zaujímavé…nechám posúdenie na vrchnosti :slight_smile: /na Vás/

alebo org.tisknuté cd fedory :slight_smile: ktovie čo by ešťe človeka napadlo…

Kde by som ziskal eMail na “VACA” ak kvoli tomu nechcem vytvarat novu temu??

Leda ti ho sam napise…:slight_smile:

OK!!! :smiley: