na jaké médium vypálit Live CD F20? [vyřešeno]

Zdravím

Na jaké médium si mají uživatelé Live CD vypálit? Téměř gigové image na CD moc nevypadají…

Buď na DVD nebo usb flashku. Velikost obrazu už se neřídí velikostmi jednotlivých médií. DVD je dnes stejně drahé jako CD.

Mám nejlepší zkušenost s YUMI - udela z jakekoliv flashky bootovatelne medium. Vyzkouseno na mnoha bootovatelnych ISO vecech vcetne Win7…

Díky. Pak mi tedy připadá uvádět některá desktopová prostředí pod Live CD trošku zavádějící.
Když už DVD, tak bych volil i DVD image. Žel se mi nedaří najít, která desktopová prostředí obsahuje (jde mi speciálně o MINT)

Vypálení na médium chci jako záchranu pro případ, že něco selže (přeci jenom u flešky se dá očekávat, že bude přemazána)

Ano, to názvosloví je poněkud nešťastné. To instalační DVD obsahuje systém k instalaci, který se musí první nainstalovat, aby ho mohl člověk používat. Abych pravdu řekl, nevím, jaký seznam balíků tam je. Rozhodně tam je ale víc softwaru než na Live ISO.

Tak jsem tu stránku Jak stáhnout upravil. Odstranil jsem všude CD, protože na CD už to člověk opravdu nevypálí. Navíc jsem přidal velké tlačítka pro ty výchozí možnosti, aby se lidi mohli rychle zorientovat.

Tak to byl fofr (y) Přijde mi to teď přehlednější. Ne, že by se třeba LXDE na CD nevešlo, ale není tak lákavé se nechat zmást písmenky CD v jiných případech. Díky