Možnost zavření oznámení

Bylo by možné nastavit oznámení “Před prvním přihlášením …” tak, aby se to dalo zavřít? Je to docela rušící. Discourse to umí.

Dívám se, že globa_notice nejde omezit pouze na určitou skupinu uživatelů a nejde ani zavřít. Zeptám se @frantisekz, jestli se s tím dá něco dělat. Nicméně po nějaké době po přechodu na Discourse to plánujeme vypnout, nemělo by to tam být trvale.

Viděl jsem to tady: https://forum.turris.cz/

To je kvůli tomu, že oni používají “pinned topic” a my používáme “global notice”. První umožňuje zavření, druhé ne. Mohli bychom to ale do toho prvního předělat.

Tak už by mělo být možné to zavřít.

1 Like

Funguje, díky.

BTW chtěl jsem označit poslední příspěvek za solved, ale nemáme to tu zapnuté. Nezavedeme to tady taky?

Jak přesně by to mělo fungovat? Našel jsem plugin, který umožňuje označit odpověď jako řešící daný problém. Nicméně jaký praktický dopad to má? Nerad bych to zaplevelil pluginy, které potom můžou mít vliv na údržbu Discourse.

Zase pošlu inspiraci na turris fórum, kde jsem to viděl.

V přehledu thredů: https://forum.turris.cz/

se u vyřešených zobrazuje fajfka. Pokud nějaký příspěvek odpoví na původní otázku, mám možnost zaškrtnout solved. U prvního dotazu se pak zobrazuje přímo tato odpověď. Třeba tady: https://forum.turris.cz/t/router-reboots-caused-by-memory-fragmentation/7636/2

Praktický dopad je ten, že vidím, co bylo vyřešeno a co ne.