minimal iso nebo istalace do 1 partition?

Zdravím,
mám takový menší problém:

mám terminál, který původně fungoval jako RPD klient pro připojování k serveru.

Přes USB tam nabootuji instalaci fedory bez problému (CD/DVD mechaniku nemá).
Problém je, že když ji nainstaluju tak po dokončení instalace nenabootuje. (grub hlásí Error 2)
Problém je nejspíš ten, že to nezkousne rozdělení na 2 partitions /boot a LVM se swapem a root-em.

Ptám se tedy, esi neexistuje nějaké minimal iso od fedory jakožto systém připravený k nabootování?
Všechna isa, co jsem zkoušel odsud:
http://ftp.sh.cvut.cz/MIRRORS/fedora/linux/releases/11/Fedora/i386/os/
jsou jen instalační - k ničemu.
Chtěl bych iso, které když nabootuji, tak mi najede už funkční systém něco jako live iso, ale bez grafiky - jen txt konsole.

Nebo jak rozdělit disk při instalaci, aby měl v ideálním případě jen 1 partition se vším (jde to vůbec)?

(Jde mi pouze o verzi 11, páč 12 už na tom terminálu nejede)

Dík za případné nápoědy.

Wachler

Problem bych videl v tom, ze na USB mas zrejme prenesene LiveCD. Z CD jde jedina metoda instalace a to zkopirovani obrazu Live media na disk. Neni v ni tedy mozne zvolit temer nic, tedy asi ani rozdeleni disku. Behem normalni instalace to ovsem jde. Je mi ale zahadou proc po takove instalaci z Live media system z disku nenastartuje. Co presne to pise za chybu?

Minimalni instalace jde taktez zvolit ze standardniho instalacniho media, odskrtnutim vsech skupin baliku. Jako minimalni instalacni medium se da pouzit boot.iso a instalovat pres sit. K nastartovani vsech tehle medii ale podle me potrebujes CD mechaniku… nebo to jde z USB klicenky? Mozna nejaky zpusob existuje.

z livka sa da delit disk ako len je nutne - rovnako ako pri instalacnych mediach.

cisto textove live nie je, ale da sa urobit - len potom neviem, ako by prebiehala instalacia, kedze textovy instalator z liveCD asi neexistuje

ano bude problem chybejici BOOT part, nebot nektere biosy maji problem s bbotem z part. vetsi nez X GB … treba i 10GB … proto davam na zacatek temer vzdy boot ;-))

napr. systemrescuecd ma v sobe jako volbu nabootovat GRUB (bud vyberes rucne, nebo ho nechas vse najit … inteligentni hracka) a z tama to pak spustit … urcite nacte i konfiguraci …
Jinak problem z biosu se prenasi do grubu a on pak taky nefunguje z toho disku … proste opruz … reseni je to prekopat, systemrescuecd, startx, gnupart z grafiky, udelat zmensit, udelat na zacatku boot, natsvit jako aktivni a upravit fstab etc … i kdyz tam bud neco jako LABEL=/ ;-)))
pak neni problem gruba naistalovat rucne … nebo boot z FDD ci jineho USB