KSH ve FD9

Zdravim vsechny, prosim o pomoc pro newbie. Jak lze nastavit, nebo nainstalovat KSH do Fedory ? Mam instalacni skript, kteremu az tolik nerozumim pro virtualizovane prostredi GNOME. Jedna se o SunRay Server verze 4.1, ktery se snazim nainstalovat na nove instalovanou Fedoru, ale skript je v KSH. Prepsal jsem hlavicku na Bash, ale presto mi hlasi chybu v jednom radku. Mel by vytvorit temp foldery v /opt a odtud patrne spustit instalaci po nakopirovani, ale to se neprovede. Nebyl by tu nejaky sikovny clovek, ktery by byl schopen mrknout na ten skriptik (ma asi jen 1 stranku) co to dela a jak to upravit pro bask, pripadne poradil jak nainstalovat KSH do fedory aby to slo nainstalovat ? Dekuji

Sem si rikal co je KSH a ono to je ksh.
yum install ksh
co? :slight_smile: Jinak skript v ksh v bashi samozrejme fungovat zdaleka nemusi, vetsina shellu se v syntaxi lisi… ee proto jsou taky ruzne shelly.

dekuji, podarilo se. Chybi mi tam nejake Clib knihovny pro instalaci a ted po restart mi nebere zadneho uzivatele k prihlaseni ;-( Ale diky za radu, je to to co jsem potreboval.