kompilace hello worldu v qt4

Zdravim
Mam takovy dost neprijemny a tahly problem… potrebuju neco udelat v qt knihovne ale mam tezke problemy s kompilaci.
Zdrojak:


#include <QAplication>
#include <QLabel>

int main(int argc, char** argv)
{
	QApplication app(argc, argv);

	QLabel win("Hello World!");
	win.show();

	return app.exec();
}

Prikazy:


[davis@localhost src]$ qmake-qt4 -project
[davis@localhost src]$ qmake-qt4
[davis@localhost src]$ make
g++ -c -pipe -O2 -g -pipe -Wall -Wp,-D_FORTIFY_SOURCE=2 -fstack-protector --param=ssp-buffer-size=4 -m32 -march=i386 -mtune=generic -fasynchronous-unwind-tables -Wall -W -D_REENTRANT -DQT_NO_DEBUG -DQT_GUI_LIB -DQT_CORE_LIB -I/usr/lib/qt4/mkspecs/linux-g++ -I. -I/usr/include/QtCore -I/usr/include/QtCore -I/usr/include/QtGui -I/usr/include/QtGui -I/usr/include -I. -I. -I. -o testqt.o testqt.cpp
testqt.cpp:10:23: error: QAplication: není souborem ani adresářem
testqt.cpp: In function ‘int main(int, char**)’:
testqt.cpp:15: error: variable ‘QApplication app’ has initializer but incomplete type
make: *** [testqt.o] Error 1
[davis@localhost src]$

Pouzivam kde4 fedora 10, dell vostro 1510, 2GB ram…
Za pripadnou pomoc dekuji

A pouzil si?
yum groupinstall “KDE Software Development”

Jsi programátor a musíš umět dekódovat hlášení preprocesoru/kompilátoru/linkeru. Zvlášť, když jde o takovou prkotinu. Jinak toho snad raději nech.

covex: S KDE to nemá nic společného. Co potřebuje, má nainstalováno.

Diky vsem za pomoc… chyba byla blba, jake obecne byvaji… nema byt


#include <QAplication>

ale


#include <QApplication>

A jak se to stalo, kdyz to bylo copy and paste (proto jsem nepredpokladal chybu v kodu)? Jednoduse, nejprve jsem narazil na problem qmake vs. qmake-qt4 (plus mezera v nazvu souboru…) tudiz jsem se pokousel prejmenovavat na absolutni adresu atd. Ovsem behem prave techto machinacich mi vypadlo jedno p. Takze jeste jednou dekuji vsem za pomoc.