Kodi - Klient pro liveTV (PVR) nefunguje

Dobrý den,
Prosím nově jsem nainstaloval multimediální přehrávač KODI pro svou Fedoru. Kodi mám nainstalovaný i na raspberry s jiným OS, kde funguje bez problému. Kodi na fedoře se mi podařilo nainstalovat, jak z “obchodu” software, tak i za pomocí dnf install kodi, ale všechny mají stejnou chybu. Nefunguje mi v kodim instalace zdroje pro PVR (pro instalaci doplňku sledujTV). Nemohu instalovat žádné klienty pro IPTV. Nevíte jak tento problém vyřešit? Setkal se s tímto problémem někdo? Děkuji

další postup.: zkusil jsem nainstalovat i dnf install kodi-pvr-nextpvr , ale i tak mám s nextpvr problém. Nejspíše je špatná instalace KODI. Děkuji

Mozne to je, ale u kodi je princip takovy, ze PVR jsou doplnky do KODI, ktere si kodi stahuje ze sveho “obchodu”. Nicmene to asi u systemove instalace neni mozne (nevim zda to umi instalovat do domovskeho adresare uzivatele) a tak je potreba dointalovat balik pres dnf (jako ten nextpvr ale je jich tam spousta dalsich). Uprimne nevim kterypresne to je na tom rapsi, ale hledal bych ten stejny jako je na nem.

PS: Obchod se SW na fedore je prakticky klikatko pro dnf takze instalace jsou identicke. Obcas tam byvaly nejak aplikace tretich stran ale nemam ted prehled co tam nabizi, jestli je tam kodi jeste odjinud.

ano, je to možné, zkoušel jsem balíčky doinstalovat, ale bohužel se mi to nepodařilo. Napadlo mě nainstalovat virtuálně widle a přes ně provést “extradici” potřebných doplňků.

Dobrý den,

bohužel se mi stále nedaří doplněk nainstalovat. Nyní bych potřeboval kompletně odstranit kodiho ze systému. Zkusil jsem sudo dnf remove kodi a pote sudo dnf autoremove , ale po přeinstalaci kodiho je stále uložené nastavení v systému. Prosím, jak kompletně kodiho odstranit aby si systém nepamatoval žádné nastavení?

Děkuji.

Nastaveni kodi je ulozenio bud nekde v /etc (rpm -ql kodi | grep etc) nebo v pripade uzivatele je nekde v ~/.kodi ci tak neco.