Instalacia Fedora 25 na rovnaky ssd ako Windows 10

Ahojte,
Mam Dell XPS 13 s UEFI. V disk manazmente som si vytvoril volnu particiu pre Fedoru 25.

Rozdelenie disku:
Disk 0 256 GB
Helthy (EFI system partition) 500 MB
OS ( C: ) NTFS 114,42 GB
( D: ) NTFS 112,63 GB - na tuto particiu chcem nainstalovat Fedoru 25
Healthy (Recovery partition) 450 MB
Healthy (Recovery partition) 10,36 MB

Vytvoril som si Boot USB pomocou Fedora media writeru, ale mam problem, ze pocas instalacie mi Anaconda nevie najst moj SSD disk. Skusal som na zaklade googlenia.

dmraid -e -E /dev/sda
dmraid -e -E /dev/sdb - predpokladam, ze moj ssd disk bude sdb

Viete mi niekto poradit ako nainstalujem Fedora 25 na rovnaky ssd disk ako Windows 10 (rozdielne particie) ?

Já jsem nedávno instaloval na jeden SSD disk windows 10 a fedoru a v pohodě. Přijde mi divné, že by anakonda neviděla ten disk.

Možná zkus vypnout fast startup ve windows. Ten způsobuje jisté problémy. A navíc je, pokud máš SSD, naprosto zbytečný.

Ahoj, takhle bez dalších informací nejde moc říct, kde je problém. Můžeš někam nahrát logy z průběhu instalace? Jde mi především o /tmp/anaconda.log, /tmp/storage.log a /tmp/program.log.

A neni to treba tim, ze na disku neni nic jako “free space” - je divne ze by ho instalace nevidela vubec (i to se stava) ale kdo vi.

Jinak jeste muzes v EFI zkusit jestli nejde disk nastavit do nejakeho AHCI legacy modu nebo tak neco. Pak teda asi nepujdou zase Windows, ale aspon by ze zjistilo kde je problem.