Instalacia F8 - zamrzne

Fedora objednana v cechach je jedine palena. Lisovana CD se k nam hned tak nedostanou. Osobne nevidim tak velky problem v tom to zkusit vypalit este jednou, nizkou rychlosti, na jine medium. To je asi to nejjednoduzsi. Pokud to ani tak nepujde, asi vam ani nam neni souzeno…

Proč mě to zamrzá i tehdy, když instaluji ze sítě? To mě též nejde do hlavy a podle mě je problém někde v PC.

Jo tak pokud to mrzne i pri instalaci ze site, tak to netusim… pouzitim LiveCD jsem chtel eliminovat klasicky instalacni proces. LiveCD se proste jen prekopiruje na disk a neprobiha klasicke hracickovani s balicky.

Jinak instalaci me kdy zamrzala jen kuli vadne pameti…

Testy paměti RAM jsem dělal. Zkusím použít jiné paměti a nejlépe jen jednu.

Testem paměti moc nevěřte - já se s jednou pamětí takhle trápil dva měsíce. Všemi testy prošla (včetně 12 hodinového Memtestu), ale počítač se každé dva až tři dny samovolně restartoval. Po výměně paměti se všechno spravilo…

Macky

Tak tenhle problém mám u serveru na widlích. Původně jsem myslel, že je to diskama, takže jsem vyreklamoval všechny všech disků z RAIDu (samozřejmě jsem si nechal nejdřív poslat nové) a přenesl jsem všechny obrazy na nové disky. Co se děje? To samé. Pak jsem zjistil, že je to pamětí RAM, ale nemám zrovna cash na nové, tak to zatím nechávám, hold se to restartuje, ale zase naběhne. :slight_smile:

Btw, macky: vyměnil si je za jiné stejného typu a nebo si zkusil i jinou značku a jakou? Mě štve tahle nekompabilita komponent.

Kdyz tam nechas jen jeden DIMM/RIMM/SIMM tak se tim problem nekompatibility odstrani a uvidis… jinak pak lepsi prodat a koupit jeden nebo aspon dva od stejneho vyrobce.

OK, zkusím zítra :slight_smile: