Instalace na USB flash disk

Dobrý den. Mám 4 GB flash disk na kterém byla naistalována Fedora 17 LXDE. Cca půl roku plnila svojí funkci, ale pak jsem se jí rozhodl přeinstalovat. Takže sem flash naformátoval. Jenomže při instalaci mi to píše:

The following errors occurred with your partitioning:

Your / partition is less than 3072.0 MB which is lower than recommended for a normal Fedora Live install.

This can happen if there is not enough space on your hard drive(s) for the installation.

Press ‘OK’ to choose a different partitioning option.

Já to nechápu. Několikrát jsem to formátoval, i partition jsem úplně zrušil a furt nic. Píše že je na disku volných 3 822 MB. Nevíte kde dělám chybu? Přitom poprvé to šlo bez nejmenších problému a i Ubuntu před tím mi nedělalo žádný problém.

To je totiz otazka, co si tam naformatoval za souborovy system. Fedora pro instalaci normalne vyzaduje NEALOKOVANY, tedy zadnym oddilem nepouzity prostor. Takze naformatovat nestaci, musis pomoci fdisku nebo partedu oddily, ktere tam jsou proste odstranit, tim teprve bude disk skutecne prazdny.

Fparted nepomáhá. Nevíš jak to udělat pomocí GNU parted?

Ja používam tento nástroj
https://live.gnome.org/Design/Apps/Disks

No tak pust fdisk a mackej “d” dokud tam bude nejaky oddil. Nevim co je fparted, ve fedore nic takoveho neni.
V gnu partedu normlane das “p” vypis oddilu a pak “rm cislo”. Kde je problem?