Instalace FC6 z DVD

Stáhnul jsem si obraz DVD, vypálil a nabootoval. Instalace probíhá normálně až do okamžiku kdy se má vybrat umístění instalaček a když vyberu CDROM tak mě to vysune DVD s tím, že tam nic není.
Nevíte někdo čím by to mohlo být? Stahovat ještě všechny instalační CD se mě nechce…

Stanley napsal(a):

Stáhnul jsem si obraz DVD, vypálil a nabootoval.
Instalace probíhá normálně až do okamžiku
kdy se má vybrat umístění instalaček a když
vyberu CDROM tak mě to vysune DVD s tím, že tam
nic není.
Nevíte někdo čím by to mohlo být? Stahovat
ještě všechny instalační CD se mě nechce…

No a nechal jsi si to DVD zkontrolovat? Vzdyt ti to Fedora na zacatku primo nabizi! Co takhle nejdriv zkusit vsechny moznosti, nez se blbe zeptas?

Problém je v tom, že i pro tu kontrolu je potřeba aby to naběhlo do fáze kdy má přístup k tomu médiu. Teda pokud máš na mysli linux mediacheck. Tak teďka už máš nějakou lepší odpověď?

Podobny problem uz tady nekdo resil s FC5. Vypada to, ze z nejakeho duvodu instalator po nastartovani nevidi CD/DVD mechaniku - tedy vypada to tak, protoze normalne se k tomuto dialogu vubec nedostanete a instalace pokracuje bez techto dotazu.

Tusim ze by mohlo pomoci dat na dotaz boot:
linux ide=modma

Tak dekuji vsem za podnetne odpovedi. Nakonec jsem zkusil iso vypalit jinym softwarem a na jine medium a kupodivu to funguje.

Muzu se zeptat co za kombinaci nefungovalo? (Pro dalsi generace.)

Byla to cista instalace XPecek tak jsem stahnul jenom neco zadarmo, jmenuje se to Express Burner. Pak jsem nabootoval livecd freespire a vypalil pomoci toho co tam je a to jelo uz v pohode. Takze pouceni pro vsechny, ze i vypaleni iso obrazu na cd se da zmrvit…
A jen pro informaci instalace opensuse z dvd vypaleneho timto softem taky nesla.