Instalace české lokalizace

Nainstaloval jsem si Fedoru 14 a ačkoliv jsem při instalaci vybral jako jazyk češtinu, mám Fedoru anglicky. Zajíbalo by mě, jestli jde čeština doinstaovat a jestli ano tak jak.
Budu rád za každou radu.
Děkuji

"Nainstaloval jsem si Fedoru 14 "pre gnome locale viac prirucka
http://wiki.fedora.cz/doku.php?id=navody:prirucka:gnome

Změna jazykového nastavení

*
  Přečtěte si kapitolu Obecné poznámky.

Změnu jazyka grafického prostředí Gnome lze provést pomocí nabídky Systém → Správa → Jazyk. Aby se projevilo nové jazykové nastavení, je třeba se odhlásit a opětovně přihlásit.
Tímto postupem změníte jazykové nastavení všem uživatelům systému. K provedení změny je navíc zapotřebí znát heslo superuživatele. Jestliže chcete změnit jazykové nastavení pouze sobě, stačí, když na konec souboru .bashrc ve svém domovském adresáři8) přidáte řádek

export LC_ALL=xx_XX

kde xx_XX značí zvolený jazyk. Pro češtinu použijte cs_CZ, pro angličtinu en_US, pro němčinu de_DE a pro francouštinu fr_FR. Seznam všech přípustných hodnot získáte pomocí příkazu locale -a.

Poznámka: K tomu, aby se projevila změna jazykového nastavení, je třeba se odhlásit a opětovně se přihlásit do systému popř. restartovat Gnome.

Další možností je nastavení jazykového profilu před přihlášení se do systému. Pro změnu nastavení klikněte na volbu Jazyk na přihlašovací obrazovce a vyberte příslušný jazykový profil.

Problem bude v tom, ze asi instaloval z LiveCD a tam zrejme, protoze se tam nevejdou, ceske lokalizacni soubory byt nemusi. Zkusil bych

yum groupinstall “Czech Support”

Už se to tady párkrát řešilo, například i tady http://forum.fedora.cz/read.php?1,17932

Je to přesně jak říká covex, navíc to LiveCD na nových stránkách tak nějak preferují takže tohle asi bude častější téma. Osobně si myslím, že je nejjednodušší a nejjistější postup spustit v terminálu

su -c 'system-config-language'

Vybrat češtinu, dát další a zbytek to už udělá za tebe.