Instalace bez monitoru

Ahoj geekové,
měl bych na vás prosbu.
Potřebuji vyřešit instalaci na server bez monitoru (Acer H340).
Napadlo mě řešení přes Live CD. Můžete mi prosím doporučit, která verze LiveCD nabootuje a sama aktivuje SSH, abych se tam poté mohl připojit přes Putty a začít instalovat (případně jak toto LiveCD vhodně upravit)?
Případně zda víte o nějaké samoinstalující se verzi, které se sama nainstaluje na primární oddíl a aktivuje SSH?
Díky moc za rady.

Nevim jestli to bude takhle jednoduche, ale kdyz uz neco takoveho potrebujes je asi lepsi si pripravit kickstart - konfiguracni soubor anacondy, ktery udela instalaci uplne bez otazek.

http://docs.fedoraproject.org/en-US/Fedora/13/html/Installation_Guide/ch-kickstart2.html

Díky moc pánové… zkusím si to nějak nakonfigurovat a uvidím :slight_smile:

Tak jsem zkusil instalaci na jiném PC a přesun HDD…

  1. boot bez potíží, v pohodě jsem se připojil na SSH. Dal jsem hned restart a ten zůstal vyset. Když se nic nedělo, tak jsem ho na tvrdo kilnul. Od té doby OS nenaběhne. Když dám disk zpět do instalačního PC, tak v pohodě fachá, v cílovém ne.
    Máte nějaké nápady čím by to mohlo být? ;))

Nevim jakou verzi fedory ted pouzivas ale muze byt potreba pregerovat na puvodnim PC initramfs pomoci dracutu a to tak, abys tam mel vsechny moduly, nikoli pouze ty pro dane PC.