grub customizer a fedora 28

Ahoj, jde vám spustit grub customizer? Mě to nejde, normálně ho nainstaluju, ale neotevře se, ve fedoře 27 taky nešel, ale tam stačilo přepnout při přihašení na gnome s xorg a šlo to spustit a nastavit, v 28 to nejde ani tak, nevím jestli je porucha na mém přijímači a nebo jde o nějaký bug, každopádně mi možnost nastavení chybí, protože chci zkrátit čas prodlevy při startu a mít možnost měnit preferovaný systém. Dík za odpovědi.

Tak se mi podařilo grub customizer zprovoznit díky radě na ask.fedora. Je to takové trochu krkolomné, je potřeba nainstalovat starší verzi, a to grub-customizer-5.0.6-6.fc28.x86_64.rpm a přihlásit se do gnome s xorg a tam ho spustit a provést případné změny. Potom jsem se zase vrátil do defaultního gnome. Tu starší verzi je možné stáhnout zde: https://koji.fedoraproject.org/koji/packageinfo?packageID=18277
Problém je v tom, že systém chce program aktualizovat na novější verzi a je těžké to mezi ostatními aktualizaccemi uhlídat. Škoda, že ta nejnovější verze prostě na fedoře 28 zatím (tedy aspoň mě) nejde.