Gnome software: upozorneni na nove aktualizace nefunguje

Fedora 30.
org.gnome.software allow-updates true
org.gnome.software download-updates-notify true

Myslim, ze toto nastaveni by melo fungovat nebo se mylim?

Do notifikacniho centra nevyskoci info o dostupnych aktualizacich ikdyz po otevreni Gnome Software na zalozce aktualizaci sviti cislo s dostupnyma aktualizacema.

Nemusi k tomu bezete jeste packagekitd?

Netusim, jsem ve Fedore novacek, mam ji nainstalovanou 14 dni. Az budu u pc s Fedorou tak se podivam jestli je packagekitd nainstalovan.

Co je myšleno notifikačním centrem? Systray? Ten GNOME nepodporuje, takže tam Software nemá ani žádné ikonky s upozorněními. Software nicméně při nových aktualizacích posílá klasickou notifikaci, ta by se při jejím promeškání měla zobrazit v seznamu posledních notifikací v panelu s kalendářem, pokud se jedná o GNOME, ostatní prostředí to můžou mít jinak.

Pokud si delal cistou instalaci a nic si na tom nemenil tak tam urcite PackageKit je.

rpm -qa | grep -i packagekit
ps ax | grep -i package

Spatne jsem to pojmenoval, nemyslel jsem systray, ale notifikaci ktera se objevi v panelu vedle kalendare. Treba notifikace o nove prichozich emailech (Geary) se zobrazuji.

rpm -qa | grep -i packagekit: 
PackageKit-command-not-found-1.1.12-5.fc30.x86_64
PackageKit-1.1.12-5.fc30.x86_64
PackageKit-gtk3-module-1.1.12-5.fc30.x86_64
PackageKit-glib-1.1.12-5.fc30.x86_64
PackageKit-gstreamer-plugin-1.1.12-5.fc30.x86_64

 ps ax | grep -i package:
 1499 ?        Ssl    2:10 /usr/libexec/packagekitd
 4549 pts/0    S+     0:00 grep --color=auto -i package

A nemohlo se stát, že jsi tu notifikaci zmeškal? AFAIK ji pošle, když se objeví nějaká nová aktualizace, a to jednou. A potom zase nic, dokud se neobjeví nové aktualizované balíčky.

Ano souhlasim s tim, ze se posila jenom jednou (nekde jsem to nasel v dokumentaci).
Nemyslim si ale, ze bych tu notifikaci zmeskal. Zejmena kdyz ty aktualizace chodi skoro denne.

Doporučuji to nahlásit přímo vývojářům: https://gitlab.gnome.org/GNOME/gnome-software
Buď to je špatně navržené, že uživatelé si toho nevšimnou, nebo tam je nějaká chyba.