gnome si nepamatuje nastavení

Dobrý večer mám takový menší problém po upgradu na F12 a to, že gnome si nepamatuje změny v nastavení panelu. Když se odhlásím a přihlásím tak mnou provedené změny zmizí, nevím jak tomu zabránit. Stejně tak, když upravím rozložení klavesnice, tak po odhlášení a přihlášení jsou moje nastavní pryč. Může někdo poradit co s tím?

Děkuji

Zkus se odhlasit a z konzole (treba pomoci mc) prejmenovat/presunout adresare jako
.gnome
.gnome2
.gnome2_private
.gconf
.gconfd
.config
.metacity
.nautilus

dík za radu. Zdá se, že gnome se celkem uklidnilo (uvidím po dalších testech), ale rozložení klávesnice si dál přidává USA s (dead keys)… tak už jsem to rozlouskl, rozložení si přidával gdm… US tam byla nastavena jako implicitní…

Woofie napsal(a):

tak už jsem to rozlouskl, rozložení si přidával gdm…

Zdravím, a co kdybys nám začínajícím popsal, jak lze GDM editovat? Pracovně potřebuju pouze CZ (QWERTY) a švédské rozložení, USA je mi k ničemu.

také bohužel nevím jak editovat gdm natvrdo, ale už jsi o tom založil jiné vlákno. Já si akorát zvolil jiné rozložení klávesnice při výběru uživatele a to mi tam zůstává i po nalogování, ale to asi nebude řešení tvého problému.