Gnome - nastavení zvuku - ekvalizér

Zdravím, jen takový dotaz - plánuje se v Gnome nějaké rozšíření typu Ekvalizér?.
Na sluchátkách/Bluetooth zařízení apod si korekce uživatel nenastaví, nemá jak.

Viděl jsem nějaké doplňky/pluginy, ale nepřipadá mi to jako čisté řešení.
Nastavení zvuku umí vyvážení levý/pravý kanál, ale ta možnost hrábnout do korekcí mi tam prostě chybí. Dnes to umí v základu i W10, android - je to běžná věc.

např

a ještě taková hloupost - apka Počasí se musí spustit 2x, na první pokus nenačte umístění/polohu. Po pár min opět 2x.

…to jsou takové moje kosmetické připomínky.

pardon, pulseaudio-equalizer je, jen jsem o něm nevěděl.

Ano, pokročilejší ekvalizér poskytuje balíček pulseaudio-equaliser. Připravuje se redesign nastavení zvuku, ale nemyslím si, že součástí bude plnohodnotný ekvalizér.

U aplikace Počasí netuším. Mně se spouští jenom jednou a hned napoprvé načte polohu a zobrazí aktuální počasí. Možná by pomohlo to pustit z terminálu a podívat se, jestli to tam nevypisuje nějakou chybu.

k tomu počasí
xxx@localhost ]$ /usr/bin/gjs /usr/share/org.gnome.Weather/org.gnome.Weather.Application
Gjs-Message: 22:12:15.681: JS LOG: Timeout during model load, perhaps the network is not available?
…tak to bude jasné.

Ale i tak má počasí chybu - volba [ místa ] Automaticky vybrané místo [přepínač] - ta volba je nedostupná, nelze přepnout. …nebo tam ten přepínač zůstal historicky

…ale to jsou opravdu muchy

Nemůže to být tím, že máš vypnutou geolokaci (Nastavení->Soukromí)? Případně to může být tím nedostupným Internetem, na klasickém počítači se geolokace dělá jen přes IP adresu.

Máš pravdu, bylo to opravdu tím nastavením soukromí. Už to naběhne hned, přepínač reaguje.
Dík