FUDCon zari 2008 Brno

Dalsi mezinarodni setkani uzivatelu a vyvojaru Fedory probehne 5-7.zari v Brne, tedy pro vetsinu z nas temer za humny:

https://fedoraproject.org/wiki/FUDCon/FUDConBrno2008

Mame tak jedinecnou sanci setkat se osobne s dalsimi uzivateli a diskutovat sva prani a myslenky ohledne Fedory primo s vyvojari a oficialnimi zastupci Fedory.

hm, uz jsem navazno premyslel o Praze, ale tak kdyz to bude i tady u nas v Brnicku, tak to se stopro zucastnim… :wink:

Měl bych jeden námětík. Určitě se ne všichni můžeme zúčastnit FUDConu. Nestálo by za to udělat nějakou anketu co bychom si pro Fedoru nejvíce přáli do budoucna?

Sám bych třeba velmi ocenil kdyby:

  • byly poněkud opatrněji začleňovány klíčové komponenty do nových verzí (to s tím Xorgem byl opravdu průšvih - i když asi hlavně selhali vývojáři Xorgu, kteří tak nějak nesplnili příslib dokončení nové verze)
  • když už vyjde nějaká oprava, kdyby nezůstala vězet jen v rawhide

Takových námětů může být určitě spousta. A jde asi o to vytipovat věci, po nichž uživatelé Fedory nejvíce křičí. Podobné ankety běží třeba ve vztahu k OpenSUSE.

Upozornuji, ze kdo chce zajistit ubytovani v Brne na FUDCon musi se do 15.8. predbezne registrovat na vyse uvedene strance + napsat na ktere dny nocleh chce.

JX napsal(a):

Měl bych jeden námětík. Určitě se ne
všichni můžeme zúčastnit FUDConu. Nestálo by
za to udělat nějakou anketu co bychom si pro
Fedoru nejvíce přáli do budoucna?

Toto je jedna z veci o ktere urcite premyslime a o ktere se bude diskutovat na FUDConu …

FUDCon se nakonec celkem vydaril, v patek bylo sice trochu obtizne se zapojit do hackfestu, ale sobota i nedele nakonec prinesli spoustu zajimavych a novych veci. Program a obsah prednasek je aktualizovany na https://fedoraproject.org/wiki/FUDCon/FUDConBrno2008 obrazem vam FUDCon muze priblizit http://www.flickr.com/groups/fudconbrno/