fedora6, nvidia, jak na tvout?

uz nejakou dobu se marne patram po funkcnim rozchozeni tvoutu na fedore6. kartu mam nvidia geforce4 ti4200, fedora core 6 na jadru 2.6.19-1.2911 a pouzivam gnome. moje predstava je takova, ze budu moci na monitoru normalne pracovat s desktopem a na televizi (pres cinch) sledovat video.
prosel jsem uz nepreberne mnozstvi “zarucene funkcnich navodu”, proto prosim, nepastujte mi zadne takoveto navody. potreboval bych step-by-step navod pro blbce, zacatecnika na linuxu. tato funkce je pro me dosti zasadni, pokud se mi to nepovede rozbehat, budu se muset vratit k windows. predem dekuji za reakce.

Na zaklade techto informaci by vam neporadil ani Bill Gates. Ale muzete to zkusit… Navody pro blbce zde bohuzel nejsme schopni vytvorit, protoze nevime zda blbec umi treba psat na klavesnici. Nekdy to totiz vypada ze nevi ani k cemu je klavesa Shift.

odpoved jak tomu je na linux forech zvykem… myslim, ze jsem informaci poskytl dost… mam kartu gf4 ti4200, fedoru 6 s jadrem 2.6.19-1.2911 a potrebuji rozchodit tv out tak, aby sel desktop na monitoru nezavisle na obraze na tv.
btw. treba si na blbce jenom hraju a pisu clanek do jednoho vlivneho tisteneho media o tom, zda prejit na linux nebo ne? a podpora pro ne zcela znale novacky toto jiste bude vyborna vizitka.
je mozne prosim poskytnout vyse pozadovany navod?

Mam nejakou starou nvidii, pripojenou pres S-Video (nebo jak se to jmenuje) do scartu na TV. Pouzivam to presne tak, jak chcete, tj. TV na filmy, monitor na praci. Ta Vase karta je stara, nebo novejsi kousek?