Fedora Eclipse a FTP

Zdravím,
mám problém s Fedora Eclipse. Snažil jse se zprovoznit podporu FTP pomocí pluginů JCraft a poté Bytemakers (Ecsplorer).

Máte někdo podobný problém? Podařilo se to někomu vyřešit?

Děkuji za odpověď.

Ja sem to teda nezkousel, ale v cem je problem? Ty pluginy nefunguji, nebo nefunguje FTP? V jake Fedore?

Nefungují ty pluginy. Instalace pluginu proběhne zdánlivě úspěšně, problém nastává, když se snažím přidat panel Ecsplorer na plochu Eclipse. V menu Window -> Show view -> Others… nenajdu v sekci General položku Ecsplorer (dle manuálu by tam být měla - viz http://www.byte-makers.com/ecsplorer/manual.pdf).

Používám Fedoru 9 Sulphur, aktualizovanou (repozitáře livna a fedora), 64 bitovou verzi na AMD Athlon 64 X2 4400+ 2.3 GHz, 2 GB RAM A-Data Extreme Edition, NVidia 8600 GT (neoficiální ovladače).

Omlouvám se za bližši nespecifikaci problému.

Ve vetsine takovychto pripadu byva problem v pravech. Navody a pluginy jsou vetsinou psane pro windows, kde se predpoklada ze vsechno clovek stejne dela jako admin. Takze zkontroluj, ze instalace pluginu skutecne probehla. Podle meho nazoru je to akorat prekopirovani obsahu http://www.byte-makers.com/ecsplorer/ecsplorer_1.1.5.zip do adresare eclipse. Protoze jako uzivatel tam nemuzes zapsat, podle me tam nic nebude. Teoreticky by melo byt mozne pluginy instalovat i do uzivatelskeho home, ale jak to funguje u eclipse to nevim.

Ano, problém s oprávněním mě také napadl a postupoval jsem stejně, jako byste to dělal Vy. Ale problém zůstává. Adresář v /usr/share/eclipse/plugins obsahuje potřebné rozšíření. Problém není ani u Eclipse, správce pluginů jej také najde, jen se neobjeví ta možnost zobrazit (začít používat) tento plugin (jak jsem uvedl dříve, Show view neobsahuje položku Ecsplorer).

Myslíte, že by problém mohl být v tom, že nepoužívám původní Eclipse, ale Fedora Eclipse?

Jinak děkuji za Vaše dosavadní rady.